Zakończył się Camp CANPACK 2021

  30.04.2021
  Zakończył się Camp CANPACK 2021

  W piątek 30 kwietnia dobiegł końca Camp CANPACK 2021 dla zawodników naszej Akademii Hokejowej. Na zakończenie obozu szkoleniowego najlepsi hokeiści otrzymali profesjonalny sprzęt sportowy ufundowany przez naszego Partnera Firmę CANPACK.

  Młodzi hokeiści CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii od poniedziałku doskonalili swe umiejętności pod wodzą słowackich specjalistów z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży. Zawodnicy trenowali dwa razy dziennie, a zajęcia były mocno urozmaicone. Nie zabrakło oczywiście zajęć na lodzie, a także treningów "na sucho", gdzie pracowano nad kondycją oraz techniką operowania kijem.

  Na zakończenie najlepsi zawodnicy z każdej grupy wiekowej, którzy wykazali się nie tylko formą sportową, ale też postawą fair-play na tafli i poza nią, otrzymali nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu sportowego, ufundowanego przez Firmę CANPACK. Nagrody otrzymali:

  Wikor Kudasik - minihokej

  Jakub Konarski - żak młodszy

  Szymon Gumiński - żak starszy

  Oskar Laszkiewicz - młodzik

  - Dziękujemy naszemu Partnerowi Firmie CANPACK, która mocno angażuje się w rozwój młodzieżowego hokeja w Cracovii i bardzo nas wspiera. Bez tego cały ten projekt nie byłby w stanie funkcjonować. Już teraz widać, że młodzi zawodnicy poczynili spore postępy, co z pewnością już w następnym sezonie przeniesie się na ich postawę w rozgrywkach - powiedział na zakończenie Trener- Koordynator CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii Anton Tomko.

  Sponsorem Campu był:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ