X Jubileuszowy Memoriał Pamięci już w sobotę 15 lutego o godz. 20:30!

  13.02.2020
  X Jubileuszowy Memoriał Pamięci już w sobotę 15 lutego o godz. 20:30!
  Już w najbliższą sobotę o godz. 20:30 na Lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 odbędzie się X Jubileuszowy Memoriał Pamięci, organizowany przez Towarzystwo Hokejowe "Old Boys Cracovia Pany", a jego celem jest upamiętnienie legendarnych hokeistów, grających w naszym Klubie. Wstęp wolny.

  Organizator - Towarzystwo hokejowe "Old Boys Cracovia Pany" powstało w 1997 roku i w swych szeregach zrzesza byłych zawodników i trenerów Cracovii. Wydarzenie poświęcone będzie wielkim postaciom naszego klubu, takim jak: Adam "Roch" Kowalski, Czesław Marchewczyk, Stefan Csorich ps. "PAPA" czy Bogdan Migacz ps. "MIGAWA".

  W tegorocznej edycji udział wezmą zasłużeni dla polskiego hokeja zawodnicy: Daniel Laszkiewicz, Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń, Dariusz Sikora, Rafał Radziszewski, Tomasz Jękner, Michał Piotrowski, Piotr Matlakiewicz, Rafał Twardy, Jarosław Kuc.

  Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ