Wystartowała sprzedaż wejściówek na mecz z Re-Plast Unią Oświęcim

  12.10.2021
  Wystartowała sprzedaż wejściówek na mecz z Re-Plast Unią Oświęcim

  Hokeiści Pasów do gry #NaLodowisku powrócą już 26 października w derbowym starciu z Re-Plast Unią Oświęcim. Zapraszamy do nabywania wejściówek, których cena rozpoczyna się już od 5 zł. Bilety dostępne są zarówno w systemie online, jak i sprzedaży stacjonarnej.

  Re-Plast Unia Oświęcim to jeden z kandydatów do mistrzostwa w tym sezonie. Po nieudanych poprzednich rozgrywkach włodarze Klubu zdecydowali się na spore zmiany w drużynie oraz sztabie szkoleniowym. Trenerem biało-niebieskiej został więc dobrze znany w Polsce Tom Coolen, a jego asystentem nasz były zawodnik Piotr Sarnik.

  W ekipie oświęcimian występują uznani zawodnicy jak Clarke Saunders, Krystian Dziubiński czy bracia Sebastian i Robert Kowalówka, którzy również w przeszłości reprezentowali barwy Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce.

  Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 października o godz. 18:30 na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego w Krakowie, ale wejściówki są już dostępne i możecie je nabywać w:

  - Nowym serwisie biletowym, który dostępny jest W TYM MIEJSCU

  - Punkcie Obsługi Kibica, zlokalizowanym na Stadionie przy ul. Kałuży 1. Godziny otwarcia: 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

  Kasa Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 będzie czynna na dwie godziny przed meczem. Zapraszamy!

  Ceny karnetów na mecze Comarch Cracovii w sezonie 2021/22:

  149 zł – karnet normalny

  79 zł – karnet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

  Dostępne są również pojedyncze bilety w cenie:

  14 zł - bilet normalny

  5 zł - bilet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

  *dzieci do 12 lat wchodzą bezpłatnie.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ