Wystartowała sprzedaż wejściówek na mecz z GKS Tychy

  14.09.2021
  Wystartowała sprzedaż wejściówek na mecz z GKS Tychy

  Przed nami mecz, na który z pewnością czekają wszyscy Fani 12-krotnych mistrzów Polski! Już 19 września o godz. 18:30 na Lodowisko im. Adama „Rocha” Kowalskiego w Krakowie zawita GKS Tychy, a więc zespół który co roku walczy o ligowe trofea. Zapraszamy do nabywania wejściówek na to spotkanie, które dostępne są już od 5 zł!

  Mecze Comarch Cracovii i GKS Tychy określane są mianem ligowego klasyku i za każdym razem dostarczają Kibicom mnóstwa emocji. Tyszanie mają już w dorobku 5 punktów po zwycięstwach z Ciarko STS Sanok 2:0 oraz Zagłębiem Sosnowiec 5:4 po rzutach karnych. W niedzielę 19 września będą chcieli odnieść kolejną wygraną i powalczyć o fotel lidera tabeli Polskiej Hokej Ligi. Pasy po dziewięciodniowej przerwie powrócą z kolei do ligowej rywalizacji, a ich celem będą trzy punkty z mocnym rywalem.

  To jednak nie wszystko! Chwilę przed meczem odbędzie się krótka ceremonia, podczas której pożegnamy i uhonorujemy wieloletniego zawodnika naszej drużyny Filipa Drzewieckiego. Popularny „Drzewko” przed rozpoczęciem obecnego sezonu zdecydował się na zakończenie sportowej kariery i skupieniu na pracy trenerskiej w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii.

  Wejściówki na niedzielne spotkanie są już dostępne i można nabywać je w Punktach Obsługi Kibica, zlokalizowanych na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w godz. 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela) oraz bez wychodzenia z domu w nowym serwisie biletowym, który znajdziecie W TYM MIEJSCU.

  Kasa Lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 czynna będzie na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, jednak aby uniknąć kolejek zachęcamy do nabywania wejściówek już teraz.

  Informujemy, że w sprzedaży wciąż dostępne są karnety na wszystkie domowe mecze Pasów w sezonie zasadniczym Polskiej Hokej Ligi 2021/22, a ich cena rozpoczyna się już od 79 zł. Zapraszamy do kibicowania 12-krotnym mistrzom Polski!

  Ceny karnetów na mecze Comarch Cracovii w sezonie 2021/22:

  149 zł – karnet normalny

  79 zł – karnet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

  0 zł – dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu, którzy nie dokonali zwrotu

  Dostępne są również pojedyncze bilety w cenie:

  14 zł - bilet normalny

  5 zł - bilet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ