Wypowiedzi po meczu z HC Pustertal

  • Wywiady
21.08.2021
Wypowiedzi po meczu z HC Pustertal

- Zrobiliśmy wszystko, by zagrać w finale tak prestiżowego turnieju, stąd przy remisie zdecydowaliśmy się na ściągnięcie bramkarza. To się nie udało, jednak cieszy nas zwycięstwo w karnych i zrobimy wszystko, by zająć trzecie miejsce - powiedział trener Rudolf Roháček po wygranej 2:1 w karnych przeciwko HC Pustertal.

Wypowiedzi po meczu:

Rudolf Roháček (trener): - Mogliśmy pokusić się o zwycięstwo w regulaminowym czasie. W ostatniej minucie postawiliśmy wszystko na jedną kartę i ściągnęliśmy bramkarza, ponieważ bardzo chcieliśmy zagrać w finale tego prestiżowego turnieju, który jest drugim najstarszym tego typu w Europie. Niestety to nam się nie udało, ale należy podkreślić, że Włosi byli wymagającym przeciwnikiem, który przecież zwyciężył Preszów 5:1. Zagraliśmy dobry hokej, ale wiadomo, że popełniliśmy dużo kar. Przeciwnicy byli szybcy i świetnie wyszkoleni technicznie, a wykluczenia zabrały nam sporo sił. Cieszymy się jednak ze zwycięstwo w karnych i co ważne na tym turnieju nie przegraliśmy w regulaminowym czasie. W niedzielę zrobimy wszystko, by wygrać i zdobyć trzecie miejsce.

Łukasz Kamiński (napastnik): - Obie drużyny zagrały szybki hokej. W końcówce ściągnęliśmy bramkarza, by zwiększyć swe szanse w przewadze, ale niestety nie udało się strzelić. Potrzebowaliśmy wygranej w regulaminowym czasie, to się nie udało, jednak wygrana w karnych ma swoją wagę i to nas bardzo cieszy. Pozostaje nam walka o trzecie miejsce, które też ma swoją rangę na tak prestiżowym turnieju i mogę zapewnić Kibiców, że damy z siebie wszystko.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ