Weron Nowym Oficjalnym Partnerem Comarch Cracovii!

  14.06.2024
  Weron Nowym Oficjalnym Partnerem Comarch Cracovii!

  Z radością informujemy, że firma Weron została Nowym Oficjalnym Partnerem hokejowej sekcji Comarch Cracovii. Weron jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych produktów medycznych, suplementów diety oraz sprzętu do regeneracji, co odgrywa kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu i rozwoju naszych hokeistów.

  Weron działa na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z liderów w zakresie rozwiązań suplementacyjnych i regeneracyjnych dla sportowców. Partnerstwo obejmuje zaopatrywanie pierwszej drużyny hokejowej w najwyższej jakości suplementy diety, produkty medyczne oraz sprzęt do regeneracji.

  "Partnerstwo z firmą Weron to kolejny krok naprzód dla naszej drużyny hokejowej. Zapewnienie naszym zawodnikom dostępu do najlepszych produktów suplementacyjnych jest fundamentem budowania silnej i zdrowej ekipy.” – powiedział Prezes Comarch Cracovii, Mateusz Dróżdż.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Nowego Partnera Comarch Cracovii, firmy Weron: [weron.pl]

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ