Trwa nabór do grup młodzieżowych Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK!

  12.09.2023
  Trwa nabór do grup młodzieżowych Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK!

  Trwa nabór do Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK dzieci z rocznika 2015 i młodszych! To szansa na profesjonalną karierę oraz możliwość przeżycia wspaniałej hokejowej przygody! 

  W Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK stawiamy na szkolenie młodzieży od najmłodszych lat! W drużynach minihokeja po lodzie śmigają już kilkulatki, dla których zajęcia stanowią połączenie sportu i dobrej zabawy. W zakresie elementów szkoleniowych od samego początku kładziemy nacisk na jazdę na łyżwach, która jest cechą charakteryzującą każdego wysokiej klasy hokeistę.

  W starszych rocznikach szkolimy również technikę kija, prowadzenia krążka i podania oraz uczymy założeń taktycznych. Nie każdy z naszych zawodników będzie chciał zostać zawodowym sportowcem, nie to jest jednak najważniejsze. Gra w hokeja zaprocentuje w przyszłym życiu wszystkich graczy, uczy bowiem koordynacji, samodzielnego myślenia, pracy zespołowej i podzielności uwagi. Podobnie jak inne dyscypliny hokej wpaja od najmłodszego wieku, jak ważny jest wzajemny szacunek, przestrzeganie zasad fair play, pomoc innym i pracowitość. 

  Oprócz treningów nasi zawodnicy mają również okazję, by sprawdzać się w starciu z rówieśnikami. Drużyny CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii rywalizują w lidze małopolsko-podkarpackiej oraz na turniejach ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

  Warto także dodać, że jako nieliczni w kraju posiadamy wszystkie grupy juniorskie, dzięki czemu każdy zawodnik może płynnie się rozwijać i pokonywać kolejne szczeble kariery! Dołącz do nas już dziś! 

  Więcej informacji u trenerów:

  Sebastian Witowski (trener grup minihokeja) - tel: 691 484, 691 , mail: sebastian.witowski@cracovia.pl   

  Anton Tomko (trener-koordynator) - anton.tomko@cracovia.pl

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ