Teddy Bear Toss: Pluszaki po raz ósmy zawitają #NaLodowisku!

  10.01.2022
  Teddy Bear Toss: Pluszaki po raz ósmy zawitają #NaLodowisku!

  Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią pluszowe misie wracają na Lodowisko przy Siedleckiego 7 w Krakowie! Ósma edycja znanej i lubianej na całym świecie akcji odbędzie się już w niedzielę 16 stycznia o godz. 18:30 podczas meczu z Ciarko STS Sanok.

  Już w najbliższą niedzielę po raz ósmy przeżywać będziemy akcję „Teddy Bear Toss”, podczas której pluszowe misie pofruną na taflę naszego lodowiska! Każdy z Kibiców, kto przyniesie ze sobą pluszową maskotę, nabędzie bilet za symboliczną złotówkę. Pluszaki muszą być jednak nowe i szczelnie zapakowane w foliowy woreczek, tak by po rzuceniu na taflę nie uległy zawilgoceniu. Następnie po pierwszej bramce dla Comarch Cracovii, a w przypadku braku goli naszej drużyny, po ostatniej syrenie maskotki zostaną rzucone na taflę, a w dalszej kolejności przekazane małym pacjentom Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – Prokocimiu oraz krakowskim Domom Dziecka.

  To jednak nie wszystko! Zdobywcy Pucharu Polski wystąpią w tym dniu w unikatowych bluzach, które zostały zaprojektowane we współpracy z Klubem oraz sfinansowane przez naszych Kibiców. Koszulki po meczu zostaną wystawione na aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na grupy młodzieżowe Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK. Po zakończeniu pierwszej tercji odbędzie się licytacja bluzy Damiana Kapicy, którą poprowadzi Kibic Pasów, konferansjer i satyryk Adam Grzanka!

  Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w zabawie i wsparciu potrzebujących!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ