Sparing: Comarch Cracovia – GKS Katowice, godz. 17:00

  10.08.2022
  Sparing: Comarch Cracovia – GKS Katowice, godz. 17:00

  Drugim sparingpartnerem Pasów będzie drużyna aktualnych mistrzów Polski i uczestnik Hokejowej Ligi Mistrzów GKS Katowice. Spotkanie odbędzie się na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego w Krakowie. Wstęp na mecz jest bezpłatny, jednak obowiązuje limit 299 osób.

  Drużyna GKS Katowice to drugi reprezentant Polski w najważniejszych klubowych rozgrywkach w Europie. Podopieczni trenera Jacka Płachty zapewnili sobie awans, zdobywając w tym roku tytuł najlepszej drużyny w kraju. Dla ekipy z Katowic mecz z drużyną Pasów będzie pierwszym sparingiem przed nowym sezonem, w którym szkoleniowiec po raz pierwszy sprawdzi umiejętności nowych zawodników – fińskiego obrońcy Niko Mikkolę oraz napastników: Hampusa Olssona i Christiana Blomgvista ze Szwecji, a także Japończyka Shigeki Hitosatę.

  Dla naszych Kibiców będzie to również okazja, by przy Siedleckiego 7 ponownie zobaczyć zawodników, którzy przed laty reprezentowali naszą drużynę. Mowa tu m.in. o kapitanie Grzegorzu Pasiucie, Patryku Wajdzie, Bartoszu Fraszce, Dawidzie Musiole czy Mateuszu Bepierszczu. Wstęp na mecz będzie bezpłatny, jednak ze względu na to, iż nie jest on imprezą masową, limit miejsc na trybunach wyniesie 299 osób. Na naszej oficjalnej stronie przygotowaliśmy jednak relację tekstową, dzięki której będziecie na bieżąco z aktualnym wynikiem i wydarzeniami na lodzie. Początek o godz. 17.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ