Sebastian Witowski dyrektorem sportowym

  03.04.2024
  Sebastian Witowski dyrektorem sportowym

  Informujemy, że Sebastian Witowski objął funkcję dyrektora sportowego pierwszej drużyny hokeja na lodzie.

  Sebastian Witowski do tej pory zajmował stanowisko kierownika drużyny Comarch Cracovii oraz trenera grup minihokeja Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK. Wcześniej przez trzynaście lat był zawodnikiem naszego klubu, zdobywając w tym czasie pięć tytułów mistrza Polski. Do jego nowych obowiązków będą należeć m.in. negocjacje kontraktowe, licencje klubowe oraz pozostałe sprawy formalne związane z pierwszą drużyną.

  - Chcemy stawiać na osoby kompetentne i związane z Cracovią oraz umożliwiać im rozwój. Sebastian to już prawdziwa hokejowa legenda naszego Klubu, a po sześciu latach dotychczasowej współpracy nie mam najmniejszych wątpliwości, że świetnie poradzi sobie na nowym stanowisku – powiedział Dyrektor Operacyjny Łukasz Sikora.

  - Dziękuję Łukaszowi Sikorze za propozycję i szybkie doprowadzenie sprawy do szczęśliwego finału oraz Panu Prezesowi Mateuszowi Dróżdżowi za ogromną przychylność i poparcie mojej kandydatury. Jest to dla mnie spora nobilitacja, ale i duże wyzwanie, któremu będę chciał sprostać w oparciu o dotychczasowe doświadczenie – dodał nowy dyrektor.

  Sebastian Witowski w dalszym ciągu będzie również pracował jako szkoleniowiec najmłodszych hokeistów naszego Klubu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowej roli!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ