Ruszają zapisy do eliminacji Polskiej Hokej e-Ligi

  19.05.2020
  Ruszają zapisy do eliminacji Polskiej Hokej e-Ligi
  Trwają zapisy do wzięcia udziału w eliminacjach rozgrywek Polskiej Hokej e-Ligi w grze NHL 20 na konsolę PlayStation 4. Zwycięzca otrzyma bluzę meczową Pasów z własnym nazwiskiem oraz możliwość reprezentowania naszej drużyny. Zgłoszenia należy nadsyłać do piątku 22 maja.
  Polska Hokej e-Liga to projekt środowiska hokejowego, do którego zaproszenie otrzymały wszystkie drużyny w kraju. Rozgrywki toczyć się będą na konsolach PlayStation 4 w grze NHL 20, a uczestnicy zmierzą się we własnych domach. Kluby, które zdecydują się na wzięcie udziału w wirtualnym turnieju zobowiązane są do 31 maja wyłonić swojego zawodnika w lokalnych eliminacjach.

  Kibicujesz Cracovii, kochasz hokej i lubisz wirtualny sport? Wyślij zgłoszenie do naszych eliminacji na adres: lukasz.sikora@cracovia.pl z dopiskiem „Konkurs” zawierające imię, nazwisko, identyfikator PNS, telefon kontaktowy oraz napisz w kilku zdaniach dlaczego to właśnie Ty powinieneś reprezentować Pasy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 maja.

  Ośmiu szczęśliwców, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, weźmie udział w turnieju rozgrywanym w systemie pucharowym (drabinkę ustali organizator w drodze losowania). Rywalom w poszczególnych parach przekażemy PNS, a następnie zmierzą się oni w dwumeczu wybraną przez siebie drużyną NHL. W przypadku braku rozstrzygnięcia o awansie zadecyduje trzecie i decydujące spotkanie.

  Zwycięzca eliminacji – oprócz reprezentowania barw naszego Klubu -  otrzyma bluzę meczową z własnym nazwiskiem i numerem oraz zaproszenie – kiedy oczywiście będzie to możliwe – na dowolnie wybrany domowy mecz Pasów przy Siedleckiego 7 oraz spotkanie z drużyną. To jednak nie wszystko! Nasz zawodnik weźmie udział w cyklu reportaży wideo, prezentowanych na stronie internetowej i social mediach, gdzie zaprezentuje swoje umiejętności i udzieli wywiadów!

  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który dostępny jest [TUTAJ]. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ