Rudolf Roháček: Ten mecz powinien rozstrzygnąć się w regulaminowym czasie!

• Wywiady
22.11.2020

Hokeiści Comarch Cracovii mimo oddania na bramkę Tauronu Podhale Nowy Targ aż 48 strzałów nie byli w stanie pokonać lokalnych rywali i w efekcie przegrali po dogrywce 1:2. Trener Pasów Rudolf Roháček dokonał oceny tego spotkania i zapowiedział gruntowną analizę gry swoich podopiecznych.

Rudolf Roháček: - Zagraliśmy kolejny dobry mecz i to nie podlega dyskusji. Niestety w tym spotkaniu nie powinno dojść do dogrywki! W drugiej tercji posiadaliśmy zdecydowaną przewagę i była to gra do jednej bramki. Było mnóstwo okazji do zdobycia gola, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Powinniśmy rozstrzygnąć losy tego meczu podczas gier w przewadze, ale nawet wówczas, gdy mieliśmy nawet o dwóch zawodników więcej to nie byliśmy w stanie nic strzelić. Chcę dokładnie przeanalizować zapis wideo, zwłaszcza pod kątem gry trójek w dogrywce. Nie powinniśmy tak grać, dlatego chcę przyjrzeć się i zobaczyć kto jakie błędy popełnił. Powtórzę jeszcze raz: Powinniśmy rozstrzygnąć to spotkanie w regulaminowym czasie gry, ponieważ mieliśmy mnóstwo sytuacji, a nie potrafiliśmy ich wykorzystać. To wszystko co mam dzisiaj do powiedzenia.