Rudolf Roháček przed startem sezonu: Naszą formę zweryfikuje pierwszy mecz [VIDEO]

  • Wywiady
  • Wideo
09.09.2021
Rudolf Roháček przed startem sezonu: Naszą formę zweryfikuje pierwszy mecz [VIDEO]

Tradycyjnie już przed startem nowego sezonu odbyła się konferencja prasowa poświęcona udziałowi drużyny Comarch Cracovii w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. W spotkaniu z przedstawicielami mediów udział wzięli trener Rudolf Roháček oraz kapitan Martin Dudáš. 

Rudolf Roháček (trener): - Na lodzie trenowaliśmy od sierpnia i zrealizowaliśmy wszystko, co było zaplanowane. Zespoły mocno się zmieniły i ciężko tutaj o ocenę, ponieważ wszystko tak naprawdę zweryfikuje liga. Z pewnością czeka nas sporo niespodzianek, ale my przede wszystkim patrzymy na siebie. Zagraliśmy sporo sparingów, w tym Puchar Tatrzański. Były bardzo dobre wyniki, ale zdarzyły się też słabsze mecze. Tutaj jednak nie gra się o zwycięstwo, a głównym celem było zgranie zespołu.

Martin Dudáš (kapitan): - Mieliśmy bardzo dobre przygotowania pod względem fizycznym. Teraz pracujemy nad jeszcze lepszą atmosferą w drużynie, a nic tak jej nie buduje jak zwycięstwa. Jako zespół zawsze gramy o wysokie cele i tak będzie również i w tym sezonie.

Więcej w materiale wideo:

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ