Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia [RELACJA LIVE, TRANSMISJA]

13.12.2019
    O godz. 18:00 hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się w Oświęcimiu z miejscową Re-Plast Unią. Zapraszamy na transmisję z tego spotkania w portalu polskihokej.tv oraz do śledzenia naszej relacji live.

Transmisja w portalu polskihokej.tv dostępna jest TUTAJ

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

1:0 - Aleksiej Trandin - Martin Przygodzki (1:32)

2:0 - Anatolij Protasenja (26:25)

3:0 - Sebastian Kowalówka - Luka Kalan, Gregor Koblar (26:27)

4:0 - Damian Piotrowicz - Martin Przygodzki (27:50)

5:0 - Damian Piotrowicz - Peter Bezuška (40:23, 5/3)

5:1 - Ondrej Mikula (52:35)

6:1 - Luka Kalan - Klemer Pretnar, Sebastian Kowalówka (54:30)

Minuty karne: 6-18

Sędziowali: Robert Długi, Przemysław Kępa (główni) - Kamil Korwin, Andrzej Nenko (liniowi)

Unia: Saunders (Łazarz)– Wanacki, Pretnar; Koblar, Kalan, Themar– Bezuška, Luža; S. Kowalówka, Trandin, Przygodzki – Šaur, Zaťko; Protosenja, Wanat, Malicki – M. Noworyta, P. Noworyta; Piotrowicz Krzemień, Raška.

Cracovia: Kopřiva (od 27:27 R. Kowalówka) – Jáchym, Štebih; Mikula, Ježek, Tvrdoň – Kruczek, Bychawski; Bepierszcz, Vachovec, Kapica – Rompkowski, Gula; Bahenský, Domogała, Leivo – Pač, Musioł; Gajor, Bryniczka, Kamiński.

Opis:

60. min - Koniec meczu. Tym razem się nie udało, ale walczymy dalej! Już w niedzielę zmierzymy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec, a na lodowisko przy Siedleckiego 7 powrócimy we wtorek o godz. 18:30 podczas meczu z KH Energą Toruń.

60. min - Kolejna kara dla Pasów. Do boksu kar udaje się Kruczek za spowodowanie upadku.

59. min - Jeżek starł się z Przygodzkim w efekcie czego obaj wylądowali w boksach kar i otrzymali kary 2+2. Z trybun lecą przedmioty na lód, z pewnością ten incydent powinien znaleźć się w protokole meczowym...

57. min - Raszka z bliska w zamieszaniu i Kowalówka notuje dobrą interwencję.

55. min - 6:1 dla Unii... Gola mocnym strzałem sprzed niebieskiej pod poprzeczkę zdobył Kalan.

54. min - Przygodzki podjechał pod naszą bramkę i mocno uderzył. Zadźwięczał słupek i nie ma gola!

54. min - Malicki sam na sam i zostaje faulowany. Sędziowie przyznają gospodarzom karnego, którego wykonywać będzie Przygodzki.

53. min - GOL! Doczekaliśmy się pierwszego trafienia! Premierowego gola dla Pasów w tym meczu zdobył Mikula!

53. min - Gramy już w pełnym zestawieniu.

51. min - Gula ukarany dwoma minutami za uderzanie.

49. min - Kamiński bekhendem z bliska w bramkarza.

48 min - Kapica z okolic bulika, po chwili dobijał Vachovec, ale Saunders kolejny raz zalicza dobrą interwencję.

45. min - Nasza gra wygląda nieco lepiej. Zamykamy Unię w jej tercji i szuamy goli.

43. min - Krążek w bramce Unii, ale gol nie zostanie uznany z powodu zagrania Jeżka wysokim kijem.

42. min - Gramy już w pełnym zestawieniu.

42. min - 5:0 dla gospodarzy. Z niebieskiej uderzał Bezuska, a krążek w zamieszaniu do bramki skierował Piotrowicz.

41. min - Do Bepierszcza w boksie dołącza Kapica, który otrzymuje dwie karne minuty za ostrość.

41. min - Znów przepychanki na lodzie.

41. min - Kapica z bliska wprost w Saundersa.

41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Czekamy na gole dla Pasów i odwrócenie losów meczu. Jesteśmy z Wami!

Koniec II tercji

40. min - Drugą tercję przegrywamy 0:3. Gramy jednak do końca!

40. min - Na pięć sekund do końca tej odsłony karę za uderzanie łapie Bepierszcz. Ostatnie dwadzieścia minut rozpoczniemy więc w liczebnym osłabieniu.

38. min - Tvrdoń z bliska minimalnie przestrzelił.

37. min - Trandin z ostrego kąta, ale niecelnie

34. min - Leivo w systuacji sam na sam, Saunders łapie, ale krążek i tak leciał obok słupka.

33. min - Gramy już w pełnym zestawieniu.

32. min - Uderzał Pretnar, ale nikt z rywali nie zdołał zbić krążka.

31. min - Do boksu kar zostali odesłani Bepierszcz za uderzanie (2+2) oraz Raszka za ostrość (2).

31. min - Kapica na prawo do Jachyma, ale Saunders przecina podanie. Po chwila na lodzie zrobiła się bijatyka. Sędziowie rozdzielają zawodników. Po chwili sytuacja wydaje się opanowana, ale z pewnością posypią się wykluczenia.

28. min - Tracimy czwartego gola... Piotrowicz celnie przymierzył w okienko.

28. min - Zmiana bramkarza! Miroslava Koprivę zmienia Robert Kowalówka. Powodzenia Kowal!

28. min - 3:0... Z najbliższej odległości do naszej bramki trafił S. Kowalówka

26. min - 2:0 dla gospodarzy... Z bliska krążek w naszej bramce umieścił Protasenja. Gramy dalej!

23. min - M. Noworyta z niebieskiej, Raszka zbija, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Kopriva.

23. min - Mikula z okolic lewego bulika, ale trafia w bramkarza.

21. min - Rozpoczęliśmy drugą odsłonę. Do boju Pasy!

Koniec I tercji

20. min - Po pierwszej tercji nieznacznie lepsi rywale. Czekamy na drugą odsłonę i trafienia Pasów!

20. min - Po błędzie defensywy Unii w dobrej sytuacji znalazł się Mikula. Strzał naszego napastnika broni jednak Saunders.

19. min - Najpierw Kalan, potem Zatko z niebieskiej, ale po zbicu krążka przez Koblara krążek zatrzymuje Kopriva.

17. min - Z niebieskiej Jachym, a po chwili ofiarnie interweniuje Przygodzki.

16. min - Z niebieskiej po lodzie Wanacki, ale Kopriva broni parkanem.

15. min - Kapica na lewo do Vachovca, ale nasz napastnik zbyt lekko uderzył w krążek i bramkarz gospodarzy nie miał problemów z obroną.

14. min - Jeżek ze slotu nad poprzeczką.

13. min - Raszka minął naszych obrońców i starał się uderzyć w krótki róg. Końcówką parkanu broni jednak Kopriva.

11. min - Rywale już w komplecie. Mimo kilku groźnych strzałów nie udało się doprowadzić do wyrównania.

10. min - Zamykamy rywali w zamku. Najpierw z niebieskiej huknął Jachym, a po chwili dobijał Tvrdoń. Saunders jednak nie dał się pokonać.

9. min - Kara techniczna dla Unii za nadmierną liczbę graczy na lodzie. W boksie Krzemień. Gramy w przewadze!

7. min - Po wygraniu wznowienia celny strzał oddał Śtebih.

7. min - Póki co przewaga gospodarzy. Poza strzałem Mikuli z pierwszych sekund nie zagroziliśmy zbytnio Unii.

7. min - Malicki z bliska z pierwszego krążka. Dobrze jednak ustawiony nasz bramkarz.

6. min - Gramy już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.

5. min - Trwa ostrzeliwanie naszej bramki. Z niebieskiej wprsot w Koprivę trafił Wanacki.

4. min - Krążek znalazł się w siatce, ale sędzia rozkłada ręce. Powód: Ruszona bramka Koprivy.

4. min - Kara dla Śtebiha za podcięcie. Przed nami dwie minuty gry w osłabieniu.

2. min - Niezbyt dobrze ułożył się dla nas początek meczu. Rywale przycisnęli i po lodzie z bekhendu trafił Trandin. Przegrywamy 0:1, ale to dopiero początek. Czekamy na wyrównanie!

2. min - Saur spod bandy obok słupka naszej bramki.

1. min - Pierwsze sekundy spotkania i już Mikula tuż przy słupku zdołał sprawdzić dyspozycję Saundersa.

1. min - Pierwszy krążek dla Pasów!

1. min - Zaczynamy! Do boju drużyno!