Rafał Radziszewski trenerem bramkarzy Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK!

  15.04.2024
  Rafał Radziszewski trenerem bramkarzy Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK!

  Siedmiokrotny mistrz Polski i Legenda Pasów Rafał Radziszewski, dołącza do sztabu trenerskiego Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK i będzie odpowiadał za szkolenie bramkarzy!

  Rafał Radziszewski przez czternaście lat był podstawowym bramkarzem Comarch Cracovii oraz reprezentacji Polski,  wydatnie pomagając w zdobyciu aż siedmiu mistrzowskich tytułów, do których dorzucił dwa Puchary i trzy Superpuchary Polski, a także występy w Pucharze Kontynentalnym oraz Hokejowej Lidze Mistrzów. Popularny „Radzik” dziś nasz legendarny golkiper zajmie się szkoleniem bramkarzy w Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK!

  - Myślę, że Rafała Radziszewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Chcemy stawiać na ludzi związanych z Klubem, a jednocześnie dać sygnał naszej młodzieży, że warto pracować i walczyć o spełnienie swoich sportowych marzeń. Bardzo się cieszę, że Rafał po ponad sześciu latach wraca do Klubu w nowej roli! – powiedział Dyrektor Operacyjny Łukasz Sikora.

  - Również bardzo się cieszę, że wszystko przebiegło sprawnie i wracam do Cracovii. Minęło trochę lat, ale jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę znów tutaj być i trenować swoich następców! – powiedział nowy trener.

  Rafał, witamy ponownie i życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ