Przygotowania do fazy play-off w toku [VIDEO]

  • Wideo
07.02.2020
Przygotowania do fazy play-off w toku [VIDEO]

Hokeiści Comarch Cracovii wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych, przygotowują się do ostatnich meczów sezonu zasadniczego i zbliżającej się fazy play-off. 

Zawodnicy w minionym tygodniu ćwiczyli po dwa razy dziennie na tafli lodowiska przy Siedleckiego 7 oraz odbywali zajęcia na rowerkach i siłowni. Poranne treningi były poświęcone elementom taktycznym, natomiast w godzinach popołudniowych hokeiści skupiali się na kondycji i wytrzymałości. W ćwiczeniach uczestniczą wszyscy gracze oprócz powołanego do reprezentacji Polski Damiana Kapicy.

- Na treningach zawodnicy dają z siebie wszystko i mogę być zadowolony z ich zaangażowania oraz prezentowanej formy. Chcemy dobrze przygotować się do najważniejszych meczów tego sezonu - zapewnia trener Rudolf Roháček.

Do rozgrywek ligowych drużyna powróci już 14 lutego, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z Re-Plast Unią Oświęcim. Najbliższy mecz #NaLodowisku przy Siedleckiego 7 odbędzie się dwa dni później, a rywalem Pasów w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego będzie JKH GKS Jastrzębie. Trwają rozmowy odnośnie godziny rozpoczęcia meczu. Ze względu na odbywające się o tej samej porze spotkanie ekstraklasy piłki nożnej #NaStadionie przy ul. Kałuży 1, Klub czyni starania, by każdy Kibic mógł uczestniczyć w obu wydarzeniach. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ