Podziękujemy Legendzie #84

  16.09.2021
  Podziękujemy Legendzie #84

  Przed nami kolejny ligowy szlagier, w którym Comach Cracovia w niedzielę 19 września o godz. 18:30 podejmie na własnym lodowisku GKS Tychy. Zachęcamy jednak do wcześniejszego przybycia, bowiem tuż przed meczem uhonorujemy i podziękujemy za wieloletnie reprezentowanie barw Pasów Filipowi Drzewieckiemu.

  Popularny „Drzewko” reprezentował nasz Klub w sumie przez blisko dziesięć lat i w tym czasie aż czterokrotnie sięgał po złoty medal mistrzostw Polski, a do tego dołożył Puchar i Superpuchar naszego kraju. Do historii przeszedł również jako zdobywca pierwszego gola dla polskiej drużyny w Hokejowej Lidze Mistrzów podczas meczu z czeską Sparta Praga. Cechował się dużym profesjonalizmem na lodzie i poza nim, będąc prawdziwą wizytówką naszego Klubu.

  Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Filip Drzewiecki zdecydował się na zakończenie sportowej kariery i skupieniu na pracy trenerskiej w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii. Niedzielny mecz z GKS Tychy będzie więc doskonałą okazją, by symbolicznie pożegnać naszego legendarnego hokeistę. Tuż przed spotkaniem odbędzie się ceremonia, podczas której wraz z przedstawicielami Kibiców oraz grupą minihokeja podziękujemy Filipowi za lata gry w barwach 12-krotnych mistrzów Polski.

  To jednak nie wszystko! W trakcie przerwy po pierwszej tercji nastąpi licytacja bluzy retro Filipa z poprzedniego sezonu, którą poprowadzi znany satyryk i konferansjer Adam Grzanka. Po meczu z kolei na internetowych aukcjach będzie można nabyć jubileuszowe koszulki innych zawodników z minionego sezonu, a całość zebranych środków wesprze grupy młodzieżowe naszej Akademii. Odbędzie się to dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców oraz grupą Cracovia Hockey Team.

  Zapraszamy już w niedzielę 19 września o godz. 18:30! Wejściówki na to spotkanie wciąż są dostępne i można je nabyć bez wychodzenia z domu w nowym serwisie biletowym, który dostępny jest W TYM MIEJSCU.

  Wspólnie podziękujmy Filipowi Drzewieckiemu za lata gry w Najstarszym Klubie Sportowym w Polsce!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ