Plan meczów kontrolnych

  17.06.2022
  Plan meczów kontrolnych

  W ramach letnich przygotowań do sezonu 2022/23 hokeiści Pasów rozegrają w sierpniu siedem meczów kontrolnych z drużynami z Polski i Słowacji. Przeciwnikami 12-krotnych mistrzów Polski będą m.in. mistrz i wicemistrz Polski – GKS Katowice oraz Re-Plast Unia Oświęcim.

  Hokeiści Comarch Cracovii rozegrają po dwa mecze z GKS Katowice, Re-Plast Unią oraz słowackim ekstraligowcem Duklą Michalovce, którego trenerem został niedawno dobrze znany w Polsce kanadyjski szkoleniowiec Tom Coolen. Drużyna naszych rywali to też brązowy medalista mistrzostw Słowacji sprzed roku. Krakowianie w planach mają również starcie z dobrze znanym HK Poprad, z którym mierzyliśmy się w ubiegłorocznym turnieju półfinałowym o Puchar Kontynentalny w Krakowie. Mecz odbędzie się 12 sierpnia na lodowisku rywali.

  Obecnie podopieczni trenera Rudolfa Roháčka trenują „na sucho” w Krakowie, a ten etap potrwa do początku lipca. Następnie zawodnicy otrzymają pięć dni wolnego po czym udadzą się na tygodniowe zgrupowanie do Popradu, gdzie będą już trenować na lodzie. Po powrocie do Krakowa drużyna będzie już kontynuować treningi na tafli lodowiska przy ul. Siedleckiego 7.

  Plan sparingów przed sezonem 2022/23:

   
  04.08: Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia *

  10.08:  Comarch Cracovia – GKS Katowice

  12.08: HK Poprad – Comarch Cracovia

  16.08: GKS Katowice – Comarch Cracovia

  18.08: Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim

  23.08: Dukla Michalovce – Comarch Cracovia

  25.08:  Comarch Cracovia – Dukla Michalovce

   

  * Terminy mogą ulec zmianie lub zostać odwołane. Godziny rozpoczęcia do ustalenia.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ