PHL: Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:30

  09.01.2022
  PHL: Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:30

  Meczem z liderem Re-Plast Unią Oświęcim zainaugurujemy 2022 rok na naszym lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30.

  Re-Plast Unia Oświęcim to aktualny lider tabeli PHL, który do tej pory uzbierał 65 punktów i o osiem wyprzedza drugie w tabeli GKS Katowice. Oświęcimianie w ostatnim czasie zanotowali aż dziewięć ligowych zwycięstw z rzędu, jednak w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość mistrza Polski JKH GKS Jastrzębie i na własnym lodzie przegrali 2:5. Warto wspomnieć, że biało-niebiescy byli naszym rywalem w półfinale turnieju o Puchar Polski w Bytomiu i po zaciętym meczu przegrali z późniejszymi zdobywcami trofeum 4:3 po rzutach karnych, a bohaterem spotkania był nasz bramkarz Dienis Pieriewozczikow.

  Golkiper Pasów obronił w tym spotkaniu trzy najazdy i znacznie przyczynił się do zwycięstwa, a obecnie ze średnią 93,45 % skutecznych obron zajmuje pierwsze miejsce w kategorii najlepszych bramkarzy ligi. To właśnie na dobrą postawę Pieriewozczikowa liczą zarówno sztab oraz Kibice 12-krotnych mistrzów Polski. Dodajmy jeszcze, że do zakończenia czwartej rundy pozostały trzy spotkania, a następnie wg miejsca w tabeli nastąpi rozstawienie drużyn przed ostatnią fazą sezonu zasadniczego.

  Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Zawody poprowadzą sędziowie Patryk Kasprzyk i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski oraz Grzegorz Cytawa. Wejściówki wciąż są dostępne, a ich cena rozpoczyna się już od 5 zł. Kasa Lodowiska czynna będzie od godz. 16:30, a wcześniej bilety możecie nabywać w Punktach Obsługi Kibica na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w godz. 10:00 – 18:00 oraz w systemie online, który dostępny jest W TYM MIEJSCU.  

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ