PHL: Comarch Cracovia – Marma Ciarko STS Sanok, godz. 18:30

  05.12.2022
  PHL: Comarch Cracovia – Marma Ciarko STS Sanok, godz. 18:30

  Po wygranej 7:0 z KH Energą Toruń hokeiści Pasów na Lodowisku przy Siedleckiego 7 podejmą zespół Marmy Ciarko STS Sanok i powalczą o kolejne punkty w ligowej tabeli.

  Zespół z Sanoka w ostatniej kolejce sprawił sporą niespodziankę, pokonując na własnym Lodowisku drużynę GKS Tychy 3:2 i w efekcie odskoczył siódmemu w tabeli Zagłębiu Sosnowiec już na dziesięć punktów. Porażka tyskiego zespołu oznacza również to, że Pasy mają już pięć punktów przewagi nad drużyną Andrieja Sidorenki, a w przypadku wygranej oraz ewentualnej porażki GKS-u Katowice 12-krotni mistrzowie Polski mogą powrócić na pozycję wicelidera!

  Sanoczanie jednak tanio skóry nie sprzedadzą, zwłaszcza że do ich zespołu doskonale wprowadził się szwedzki napastnik Elliot Lorraine, który w siedmiu dotychczasowych meczach zdobył 8 punktów za 5 goli i 3 asysty. Jego debiut przypadł właśnie na ostatni mecz z Comarch Cracovią w Arenie Sanok, który odbył się 16 listopada. Pasy wygrały wówczas 3:2 w dogrywce, a jednym ze strzelców goli dla rywali był właśnie Lorraine.

  Spotkanie poprowadzą sędziowie: Paweł Breske i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą Łukasz Barutowicz oraz Dariusz Pobożniak. Wejściówki w cenie 20 zł (bilet normalny) oraz ulgowy (dla kobiet, uczniów, studentów i seniorów 65+) wciąż są dostępne i można nabywać je w:

  - Punktach Obsługi Kibica na Stadionie przy Kałuży 1, czynnych od godz. 10:00 do 20:00

  - Kasie Lodowiska przy Siedleckiego 7 na dwie godziny przed meczem

  - Systemie online, który dostępny jest W TYM MIEJSCU

  Transmisję przeprowadzi portal polskihokej.tv, a relację tekstową udostępnimy w naszym oficjalnym serwisie. Zapraszamy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ