PHL: Comarch Cracovia – GKS Katowice, godz. 18:30

  23.11.2021
  PHL: Comarch Cracovia – GKS Katowice, godz. 18:30

  Po przerwie związanej z grą w Pucharze Kontynentalnym hokeiści Pasów wracają do krajowych rozgrywek. Już dziś na lodowisko zawita aktualny lider tabeli GKS Katowice. Początek o godz. 18:30.

  Hokeiści Pasów nie mieli wiele czasu na odpoczynek po niezwykle udanym turnieju o Puchar Kontynentalny w Krakowie. Zaledwie po dniu przerwy na lodowisku przy Siedleckiego 7 zmierzą się z liderem tabeli drużyną GKS Katowice. Nasi dzisiejsi rywale w 20 spotkaniach uzbierali 46 punktów i o osiem wyprzedzają wicelidera Re-Plast Unię Oświęcim. Podopieczni selekcjonera Jacka Płachty w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe aktualnego mistrza Polski drużynę JKH GKS Jastrzębie 7:4 i dziś zechcą kontynuować zwycięską passę.

  Comarch Cracovia z kolei będzie musiała radzić sobie bez kontuzjowanych Damiana Kapicy i Maksima Ignatowicza. Nie należy też zapomnieć o trudach turnieju i trzech meczach z rzędu, dlatego sztab trenerski postawił przede wszystkim na regenerację u zawodników i odpoczynek. Mecz rozpocznie się o godz. 18:30, a poprowadzą go sędziowie Paweł Breske i Bartosz Kaczmarek. Na liniach pomagać im będą Andrzej Nenko i Michał Żak.

  Kasa Lodowiska czynna będzie od godz. 16:30. Wejściówki dostępne są również w serwisie online, który dostępny jest W TYM MIEJSCU. Zapraszamy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ