PHL: Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia, godz. 18:00

  05.12.2021
  PHL: Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia, godz. 18:00

  W ramach 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi wicemistrzowie Polski zmierzą się dziś z Ciarko STS Sanok. Po zwycięstwie 4:1 nad Tauronem Podhale Nowy Targ, zawodnicy Pasów powalczą o kolejne trzy punkty!

  Spotkanie z Carko STS Sanok zakończy trzecią rundę zmagań w obecnym sezonie. Nasi dzisiejsi rywale zajmują obecnie 7. pozycję w ligowym zestawieniu z dorobkiem 28 punktów i o trzy ustępują KH Energii Toruń. W ostatnim czasie doszło do zmiany na stanowisku głównego szkoleniowca – Marka Ziętarę, który podał się do dymisji zastąpił jego asystent Marcin Ćwikła. Nasi defensorzy z pewnością powinni zwrócić uwagę na wychowanka sanoczan – Jakuba Bukowskiego. Młody napastnik imponuje w tym sezonie skutecznością i ma już na koncie 28 punktów za 19 goli i 9 asyst.

  Dzisiejszy mecz odbędzie się w Arenie Sanok przy ul. Królowej Bony 4 o godz. 18. Poprowadzą je sędziowie Michał Baca i Sebastian Kryś, a na liniach pomagać im będą Sebastian Kryś i Dariusz Pobożniak. Transmisję z tego spotkania przygotował portal polskihokej.tv, a relację tekstową umieścimy na naszej oficjalnej stronie.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ