Pasiasty Przedsmak Świąt 2 grudnia

  29.11.2023
  Pasiasty Przedsmak Świąt 2 grudnia

  W zeszłym roku rozpoczęliśmy wyjątkową inicjatywę, dzięki której całe rodziny wspierające na co dzień drużynę Pasów mogły miło spędzić czas w atmosferze zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. W najbliższą sobotę, 2 grudnia odbędzie się druga edycja tego wydarzenia. Jeszcze większa, jeszcze bardziej unikatowa!

  Kulminacyjnym Pasiastego Przedsmaku Świąt będzie zapalenie choinki, która przez najbliższe tygodnie będzie dumnie stała przed Stadionem Cracovii przy ul. Kałuży 1 i podkreślała wyjątkowość nadchodzącego okresu świątecznego. Oprócz tego nie zabraknie wspólnego kolędowania, a także, podobnie jak w roku ubiegłym, wielu atrakcji dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Ponownie dzieci przygotują świąteczne ozdoby choinkowe. Zawisną one zarówno na drzewku przed stadionem, jak i na choinkach ulokowanych wewnątrz obiektu. Nie zabraknie ciekawych nagród dla uczestników wydarzenia i wyróżnień najlepszych dzieł.

  Doświadcz świątecznego klimatu razem z nami! Przyjdź ze swoją rodziną na Pasiasty Przedsmak Świąt, najpierw przed Stadion Cracovii, a później do strefy VIP. Początek wydarzenia o godzinie 15:30!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ