Oficjalna aplikacja Cracovii dostępna do pobrania!

  14.03.2020
  Oficjalna aplikacja Cracovii dostępna do pobrania!
  Przedstawiamy Wam oficjalną aplikację najstarszego Klubu sportowego w Polsce! Mobilne "okno na świat" dla wszystkich Kibiców od kilku miesięcy dostępne jest już w nowej, odświeżonej wersji.

  Odmieniona wersja naszej aplikacji dostępna jest już w sklepie Google. Oraz IOS. Wraz z aktualizacją, przeprowadzoną na początku nowego roku, w jej ramach pojawiła się również drużyna hokejowa.

  W nowej odsłonie naszej aplikacji udostępniamy Wam kilka nowych funkcjonalności. Z części z nich możecie korzystać już teraz, kolejne zaś pojawią się już wkrótce. Już dziś proponujemy Wam między innymi typowanie wyników spotkań Pasów z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców, a także możliwość wyboru gracza meczu.

  W szerszej perspektywie czasowej nowa aplikacja Cracovii ma w planach rozwinięcie możliwości typowania wyników w opcję tworzenia własnej ligi typerów. W jej ramach pojawi się również opcja wyczekiwana przez wielu Kibiców - możliwość zapisania w aplikacji swojej karty kibica. Dzięki niej wszystkie swoje bilety oraz karnety będziecie mogli mieć pod ręką, wchodząc na "Ziemię Świętą" przy użyciu wyłącznie telefonu!

  To kolejny element pasiastej ofensywy w Internecie - przekonaj się sam! Oficjalna aplikacja Cracovii już dostępna.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ