Nowy kontrakt Němeca!

  07.06.2021
  Nowy kontrakt Němeca!

  Drużyna Pasów notorycznie się powiększa i dziś nowy kontrakt parafował Erik Němec, który pozostanie w Klubie na kolejny sezon! Czeski napastnik związał się z ekipą 12-krotnych mistrzów Polski do końca sezonu 2021/22.

  Przypomnijmy, że zawodnik urodził się 21 października 1993 roku w czeskich Metylovicach, a karierę rozpoczynał w HC Vitkovice. W karierze reprezentował barwy klubów z ojczyzny, a także zaliczył krótki epizod w amerykańskiej Eastern Junior Hockey League oraz był młodzieżowym reprezentantem Czech.

  Ogółem w najwyższej rodzimej klasie rozgrywkowej zaliczył blisko 200 występów, ale na koncie ma także grę w międzynarodowej lidze EBEL, skąd przed zakończonymi w kwietniu rozgrywkami trafił do Comarch Cracovii.

  W barwach Pasów rozegrał dotychczas 51 spotkań, w których zdobył 16 goli i 25 asyst, cechując się uniwersalnością oraz dobrym przeglądem pola. 27-latek był ważnym ogniwem w ekipie Rudolfa Roháčka i walnie przyczynił się do zdobycia przez nasz Klub wicemistrzostwa Polski.

  - Cieszę się z kolejnej otrzymanej szansy. Od początku czułem się dobrze w Krakowie i nie zastanawiałem się zbyt długo nad złożeniem podpisu. Bez wątpienia wpływ na to miał również fakt, że trzon drużyny został zachowany, Klub jest stabilny oraz zawsze walczy o najwyższe cele – powiedział zawodnik tuż po parafowaniu nowej umowy, która będzie obowiązywać do końca nadchodzących rozgrywek.

  Erik, również cieszymy się, że zostajesz z nami i życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ