"Nowe Pasy" 2/2021 już w sprzedaży!

  29.04.2021
  "Nowe Pasy" 2/2021 już w sprzedaży!

  Do naszego Oficjalnego Sklepu trafiło kolejne wydanie magazynu "Nowe Pasy"! To druga odsłona pisma w nowym, 2021 roku. Magazyn dostępny  jest zarówno stacjonarnie, jak i online.

  Nowa odsłona wydawnictwa to przede wszystkim czas na podsumowania sezonu w sekcji hokejowej, a także analizy bieżących wydarzeń w zmaganiach pasiastych piłkarzy. Autorzy magazynu jak zawsze przygotowali dziesiątki interesujących tekstów oraz rozmów, które zainteresują każdego Kibica Cracovii.

  Dzięki współpracy z wydawnictwem Media Kolorowe, autorem i wydawcą pisma, każdy Kibic będzie mógł sięgnąć po swój pamiątkowy egzemplarz. Magazyn dostępny jest zarówno w stacjonarnym, jak i internetowym Sklepie Cracovii. Cena jednego egzemplarza pozostaje niezmienna - pismo dostępne jest za 14,90 PLN.

  To i kolejne wydania "Nowych Pasów" możecie również zamówić w formie rocznej prenumeraty! Obejmuje ona siedem wydań magazynu, które możesz nabyć juz za 116,20 PLN w 2021 roku. Dostępne również roczne abonamenty, w których otrzymacie kilka egzemplarzy każdego numeru.

  Więcej informacji nt. prenumeraty dostępnych pod adresem mailowym wydawnictwo@kolorowe.com.pl.

  Oficjalny Sklep Cracovii w pasażu naszego Stadionu w dni powszednie otwarty jest od 11:00 do 18:00, zaś w soboty w godzinach 10:00 - 15:00. Magazyn w Sklepie internetowym zamówić można [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ