My Fitness Place kontynuuje współpracę z Pasami!

  20.06.2024
  My Fitness Place kontynuuje współpracę z Pasami!

  Miło nam ogłosić, że My Fitness Place, operator największej sieci klubów fitness w Krakowie, zdecydował się przedłużyć z nami współpracę o kolejny sezon. Dzięki temu nasi zawodnicy będą mieli zapewnione najlepsze warunki w przygotowaniach do ligowej rywalizacji.

  My Fitness Place dysponuje aż 18 placówkami w Krakowie, zlokalizowanymi na terenie całego miasta, m.in. w Nowej Hucie, Starym Mieście, obok Ronda Matecznego czy przy Galerii Kazimierz, Bronowice i Factory Park. Ponadto obiekty naszego partnera znajdują się również w Bielsku-Białej, Opolu, Zabierzowie i Sosnowcu.

  Dysponując najnowocześniejszym sprzętem oraz szeroką gamą usług, posiadają bogatą ofertą dla każdego chcącego poprawić swoją kondycję fizyczną. Znaleźć można w niej zajęcia wzmacniające, wytrzymałościowe, metaboliczne, wodne, a nawet sztuk walki. Więcej szczegółów oraz informacji znajduje się na stronie: https://myfitnessplace.pl/

  Nasi zawodnicy będą mogli korzystać z placówek My Fitness Place przez cały sezon, przygotowując się do zmagań na najwyższym hokejowym poziomie w Polsce.

  Dziękujemy za zaufanie w kolejnym sezonie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ