Michał Starmach lekarzem Comarch Cracovii

  21.06.2024
  Michał Starmach lekarzem Comarch Cracovii

  Lek. med. Michał Starmach nowym lekarzem Comarch Cracovii! Mający duże doświadczenie w pracy ze sportowcami ortopeda będzie dbał o zdrowie hokeistów Pasów w nadchodzącym sezonie. Witamy na pokładzie!

  Michał Starmach ukończył studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest lekarzem ortopedą pracującym na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie, specjalizującym się w artroskopii kolana, artroskopii stawu skokowego oraz szeroko rozumianej ortopedii dziecięcej.

  Od wielu lat utrzymuje bliski kontakt ze sportem. Pełnił funkcję lekarza klubu piłkarskiego Wieczysta Kraków, Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży oraz Polskiego Związku Biathlonu. Od lat pomaga wielu sportowcom, w tym również hokeistom.

  - To kolejne  wyzwanie na mojej ścieżce zawodowej. Od dawna trafiają do mnie piłkarze i hokeiści Cracovii, teraz uściślamy współpracę. Cieszę się, że dostałem możliwość bycia lekarzem pierwszego zespołu hokeja. Zrobię wszystko, aby pomóc zawodnikom w osiąganiu najlepszych rezultatów. Mam tylko nadzieję, że tych poważnych urazów będzie jak najmniej – mówi nowy lekarz zespołu.

  Witamy na pokładzie i życzymy dalszych sukcesów!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ