Koniec pierwszego etapu przygotowań. Zawodnicy na urlopach

  04.07.2022
  Koniec pierwszego etapu przygotowań. Zawodnicy na urlopach

  Hokeiści Comarch Cracovii zakończyli etap przygotowań na sucho i udali się na tygodniowe urlopy. Do zajęć powrócą już 11 lipca, kiedy to rozpoczną zajęcia na lodzie podczas pięciodniowego zgrupowania w słowackim Popradzie.

  Zawodnicy 12-krotnych mistrzów Polski przez ostatni miesiąc odbywali treningi „na sucho”, podczas których ćwiczyli w siłowni w obiektach naszego Partnera „My Fitness Place”. Tradycyjnie nie zabrakło również zajęć w kajakach, biegów po górkach z kamizelkami obciążającymi oraz treningów strzeleckich na sztucznej tafli przy Siedleckiego 7.

  Obecnie hokeiści przebywają na tygodniowych urlopach, jednak każdy z nich otrzymał szczegółowe wytyczne odnośnie treningu indywidualnego. Z kolei 11 lipca drużyna uda się na pięciodniowe zgrupowanie do Popradu, gdzie będzie już trenować na tafli. W trakcie pobytu na Słowacji sztab trenerski zaplanował po dwie jednostki treningowe dziennie, a także zajęcia na siłowni i w terenie. Zdobywcy Pucharu Kontynentalnego do Krakowa powrócą w piątek 15 lipca, a w kolejnym tygodniu powinni już kontynuować treningi na lodowisku przy Siedleckiego 7.  

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ