Konferencja prasowa z okazji ogłoszenia CCM partnerem technicznym [VIDEO, GALERIA]

  • Galeria
  • Wideo
12.06.2024
Konferencja prasowa z okazji ogłoszenia CCM partnerem technicznym [VIDEO, GALERIA]

W środę odbyła się uroczysta konferencja prasowa, podczas której ogłosiliśmy Firmę CCM oficjalnym Partnerem Technicznym Comarch Cracovii. Oprócz Prezesa Mateusza Dróżdża udział wzięli przedstawiciele naszego Partnera: Prezez Zarządu P. Zbigniew Gierak oraz Manager Produktu P. Jakub Fusiński.

Prezes MKS Cracovia SSA dr Mateusz Dróżdż: - Niezmiernie miło nam ogłosić pozyskanie Partnera Technicznego Firmy CCM. Umowa została podpisana na trzy lata, co jest jednym z elementów profesjonalizacji hokeja. Cieszymy się, że tak wielki potentat na rynku został naszym Partnerem. Dziękuję wszystkim, którzy doprowadzili do podpisania umowy i witam CCM w Cracovii!

Prezes Zarządu Zbigniew Gierak: - Bardzo się cieszymy, że po czterech latach zabiegów udało nam się doprowadzić do współpracy z profesjonalnym klubem hokejowym jakim jest Cracovia. CCM jest marką z ogromnymi tradycjami, powstałą w 1899 roku i jest niekwestionowanym liderem na rynku światowym. Na tej umowie skorzystamy wszyscy, również Cracovia, ponieważ będzie miała profesjonalną obsługę i dostęp do najnowszych produktów. My z kolei będziemy współpracować z jednym z najlepszych klubów w Polsce o wspaniałej tradycji i historii. Zapoznałem się również z nową długofalową strategią rozwoju klubu, serce rośnie i liczymy na współpracę na długie lata. 

Manager Produktu Jakub Fusiński: - Dziękuję Prezesowi Mateuszowi Dróżdzowi za podpisanie umowy, o którą zabiegałem już od czterech lat. Mam nadzieję na owocną współpracę, która zakończy się sukcesem. Życzę Cracovii również sukcesów sportowych, zwłaszcza że wielu zawodników pochodzi z Polski i będą grali w sprzęcie CCM.

Wideo:

Galeria:

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ