Jiří Gula z nowym kontraktem!

  30.04.2021
  Jiří Gula z nowym kontraktem!

  31-letni czeski defensor Jiří Gula, który w poprzednim sezonie pełnił funkcję wicekapitana pozostanie w Najstarszym Klubie Sportowym w Polsce. Zawodnik parafował dziś nową umowę, która będzie obowiązywać do końca nadchodzącego sezonu!

  Przypomnijmy, że Jiří Gula trafił do Pasów w 2019 roku i z miejsca stał się czołowym defensorem naszej drużyny. Defensor charakteryzował się doskonałym przeglądem pola, walecznością oraz mocnym uderzeniem z dystansu, którym wielokrotnie zaskakiwał golkiperów rywali. Już w pierwszym sezonie zaliczył 51 spotkań w Polskiej Hokej Lidze, w których zdobył 13 goli i 16 asyst oraz dołożył dwa kluczowe podania w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego.

  Również sezon 2020/21 był udany dla naszego wicekapitana o czym świadczą jego statystyki – 53 spotkania oraz 5 goli i 19 asyst. Co ważne w klasyfikacji plus/minus – z której w głównej mierze rozlicza się obrońców – wypadł na 18 i walnie przyczynił się do zdobycia wicemistrzostwa kraju.

  Dziś zawodnik złożył podpis pod nowym kontraktem i będzie reprezentował nasz Klub również w kolejnych rozgrywkach.

  Jiří, powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ