Hokejowe Karty Kibica już dostępne!

  23.07.2021
  Hokejowe Karty Kibica już dostępne!

  Już od dziś w Punktach Obsługi Kibica #NaStadionie przy ulicy Kałuży 1 możecie nabywać specjalnie dedykowane Karty Kibica, przeznaczone dla fanów 12-krotnych mistrzów Polski, a od nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi zostanie uruchomiona sprzedaż wejściówek on-line!

  Dla wszystkich Sympatyków Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce przygotowaliśmy aż sześć unikatowych wzorów Kart, nie zapominając również o Kibicach hokeja na lodzie. Koszt wyrobienia jednej karty to tylko 15 zł, a jej ważność obowiązywać będzie przez trzy lata!

  Karta Kibica umożliwi zapis w formie wirtualnej nabytych wejściówek na wszystkie domowe mecze Pasów, w tym spotkania Polskiej Hokej Ligi czy starcia naszych piłkarzy w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy na Stadionie przy Kałuży 1.

  Ale to nie wszystko! Już od najbliższego sezonu każdy Fan 12-krotnych mistrzów Polski otrzyma możliwość zakupu karnetu w formie on-line, co z pewnością jeszcze bardziej ułatwi kibicowanie naszym hokeistom i zachęci do częstego odwiedzania Lodowiska przy Siedleckiego 7!

  Obecnie trwają prace przy wdrożeniu nowego systemu biletowego, a o rozpoczęciu sprzedaży i nowej formie nabywania wejściówek poinformujemy już wkrótce!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ