Filip Drzewiecki zostaje w Pasach!

  23.06.2020
  Filip Drzewiecki zostaje w Pasach!

  Napastnik Filip Drzewiecki zdecydował się pozostać w drużynie 12-krotnych Mistrzów Polski i dziś parafował nową umowę, która będzie obowiązywać przez najbliższy sezon!


  Filip Drzewiecki to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Comarch Cracovii, który grę w pierwszej drużynie łączy z prowadzeniem treningów w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii. 36-letni napastnik przygodę z hokejem rozpoczynał w Stoczniowcu Gdańsk, skąd przeniósł się do naszego Klubu.

  Koszulkę w biało-czerwone Pasy przywdziewał po raz pierwszy od 2007 do 2010 roku, a następnie reprezentował barwy takich klubów jak KH Sanok, GKS Katowice czy JKH GKS Jastrzębie. W 2015 roku ponownie zasilił barwy Pasów i od tej pory nie rozstaje się z drużyną prowadzoną przez trenera Rudolfa Roháčka.

  Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie popularny „Drzewko” wystąpił w 35 spotkaniach Polskiej Hokej Ligi, w których strzelił 2 gole i zaliczył 10 asyst. Na koncie ma także jedno kluczowe podanie w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego.

  Ogółem zawodnik z Comarch Cracovią sięgnął po cztery złote medale mistrzostw Polski oraz dwa krążki ze srebrnego kruszcu. Dodatkowo w 2015 roku mógł świętować zdobycie Pucharu Polski, a w następnych dwóch latach wznosił w górę Superpuchar naszego kraju.

  - Bardzo się cieszę, że nadal będę mógł reprezentować barwy Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będą omijały mnie kontuzje, a teraz nie pozostaje mi nic innego jak ciężko pracować i dawać z siebie wszystko – powiedział zawodnik po podpisaniu kontraktu, który obowiązywał będzie przez najbliższy sezon.

  Filip, my również cieszymy się, że zostajesz z nami i życzymy kolejnych sukcesów w Pasach!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ