Dziś mecz na szczycie!

    10.10.2008
    Dziś mecz na szczycie!
    Dzisiaj hokeiści Comarch Cracovii zagrają w Gdańsku (zmiana gospodarza meczu) z tamtejszą Energą Stoczniowiec. Będzie to spotkanie dwóch najlepszych obecnie drużyn w lidze. Początek meczu o godzinie 19.15.<br><br>
    Problemem obu zespołów są liczne kontuzje zawodników. W drużynie Rudolfa Rohačka zabraknie: Grzegorza Pasiuta, Rudolfa Verčika, Michała Piotrowskiego, Sebastiana Witowskiego oraz Tomasza Landowskiego.
    Z kolei w ekipie trenera Henryka Zabrockiego niezdolni do gry są: Bartosz Leśniak, Jarosław Rzeszutko, Peter Hurtaj i Mateusz Rompkowski.

    - Na pewno będzie to zacięty mecz. Pomimo naszych problemów przyjechaliśmy do Gdańska, aby walczyć o zwycięstwo. Chłopaki dadzą z siebie wszystko - zapowiada II trener Comarch Cracovii Andrzej Pasiut.

    Spotkanie Energa Stoczniowiec – Comarch Cracovia rozpocznie się o godzinie 19:15, a na naszej stronie będzie można śledzić relację live.
    Mecz ten będzie transmitowany przez TVP Sport.

    CRACOVIA TO RÓWNIEŻ