David Kostuch wrócił do Polski
David Kostuch przyleciał do Polski i dziś weźmie udział w pierwszym treningu Comarch Cracovii przed nowym sezonem Ekstraligi. Dotychczas ten 24-letni napastnik przygotowywał się do sezonu w Kanadzie.
- Trenowałem codziennie wraz z kilkoma innymi chłopakami. Ćwiczyliśmy na lodzie, ale też na siłowni. Trenowaliśmy pod okiem trenera reprezentacji Włoch, Ricka Cornacchia - wyjaśnia David Kostuch.
Czołowy strzelec ubiegłego sezonu jest dobrze przygotowany do nowych rozgrywek i - jak sam przyznaje - cieszy się z powrotu do Polski. - Stęskniłem się za krajem, ale przede wszystkim za drużyną, za atmosferą. Jesteśmy jak taka jedna rodzina, dobrze się czuję w szatni i brakowało mi tego - przyznaje napastnik.
Kostuch najprawdopodobniej wystąpi w jutrzejszym sparingu z GKS-em Tychy.
DG