BROSZURA "POCZĄTKI CRACOVII" W OGRANICZONYM NAKŁADZIE PONOWNIE W NASZYM SKLEPIE!

  22.07.2021
  BROSZURA "POCZĄTKI CRACOVII" W OGRANICZONYM NAKŁADZIE PONOWNIE W NASZYM SKLEPIE!

  Podczas czerwcowej uroczystości otwarcia Cracovia Training Center zadebiutowała okolicznościowa broszura, poświęcona historii Klubu. Limitowana liczba jej egzemplarzy szybko trafiła do Kibiców w ramach dystrybucji w naszym Oficjalnym Sklepie.

  Dziś, z okazji 104. rocznicy sportretowanego na jej okładce meczu towarzyskiego z 5 p.p. Legionów Polskich, ograniczony nakład broszury ponownie trafia do wszystkich zainteresowanych. Tak jak poprzednio, egzemplarze odbierać można za darmo, aż do wyczerpania zapasów.

  "Początki Cracovii" to wydane przez Fundację 100 Lat KS Cracovia czterdzieści stron lektury, skrupulatnie opisującej tło historyczne pierwszych lat istnienia najstarszego Klubu sportowego w Polsce. W jej ramach głos zabierają historycy, eksperci i pasjonaci, którzy przybliżają szczegółowo pasiaste dzieje na ich najwcześniejszym etapie. To kompendium wiedzy i faktów, niezbędnych do dokładnego poznania wczesnego okresu historii Cracovii.

  Przypominamy, że Oficjalny Sklep Cracovii, zlokalizowany w pasażu naszego Stadionu, otwarty jest od 11:00 do 18:00 w dni powszednie oraz w godzinach 10:00-15:00 w soboty. Wejście znajduje się od strony al. Focha. Niezmiennie zapraszamy wszystkich sympatyków najstarszego Klubu sportowego w Polsce!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ