News

Filtry
Wywiady Wideo
News image
19.02.2020
Rudolf Roháček: Sytuacja w drużynie jest bardzo dobra [VIDEO]
Na konferencji prasowej przed startem w play-off z dziennikarzami spotkali się trener Rudolf Roháček oraz napastnik Damian Kapica.
Wywiady Wideo
News image
17.02.2020
Maciej Kruczek: Był to przedsmak rywalizacji w play-off [VIDEO]
- Do play-off przystąpimy w dobrych humorach, ale muszę przyznać, że rozegraliśmy słaby mecz. Graliśmy zbyt wolno i brakowało walki, ale najważniejsze że wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku i to nas cieszy najbardziej - ocenił wygrany 5:3 mecz z JKH GKS Jastrzębie Kapitan Maciej Kruczek.
Wywiady Wideo
News image
17.02.2020
Rudolf Roháček: To zwycięstwo da nam psychologiczną przewagę [VIDEO]
- To zwycięstwo pozwoli nam z optymizmem patrzeć na czekającą nas rywalizację w fazie play-off z Jastrzębiem. Od wtorku zaczynamy już przygotowania do najważniejszych meczów w sezonie, na które już teraz zapraszam wszystkich Kibiców - powiedział trener Comarch Cracovii Rudolf Roháček po zwycięstwie 5:3 z JKH GKS.
Wywiady
News image
15.02.2020
Aleš Ježek: Naszą grą chcemy sprawiać radość Kibicom
- Łapaliśmy zbyt dużo kar, co rywal skrzętnie wykorzystał. Zapraszamy na niedzielne spotkanie z JKH GKS Jastrzębie. Nas Fani zawsze potrafią nas wesprzeć i swym dopingiem ponieść do zwycięstwa za co bardzo im dziękujemy! - powiedział defensor Comarch Cracovii Aleš Ježek po meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.
Wywiady
News image
15.02.2020
Rudolf Roháček: Na lodzie było sporo walki
Hokeiści Pasów po zaciętym meczu musieli uznać wyższość lokalnego rywala Re-Plast Unii Oświęcim. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny rywali 5:3. Jak ocenili je trenerzy obu drużyn?
Wywiady Wideo
News image
08.02.2020
Norbert Abramov: Chcę pomóc drużynie w wywalczeniu mistrzostwa [VIDEO]
- Dostałem ofertę z Cracovii i zdecydowałem się tu zagrać, ponieważ chcę pomóc drużynie w zdobyciu mistrzostwa. Wiem, że macie dobrą ligę - powiedział nowy napastnik Comarch Cracovii Norbert Abramov w swoim pierwszym wywiadzie po podpisaniu kontraktu.
Wywiady Wideo
News image
03.02.2020
Miloslav Jáchym: Zwycięstwa dały nam nowy impuls
- Pierwsza tercja nie była najlepsza w naszym wykonaniu, ale po rozmowie w szatni nasza gra się poprawiła. Teraz chcemy się zregenerować i dobrze przygotować do fazy play-off - powiedział defensor Comarch Cracovii Miloslav Jáchym po wygranym 5:2 meczu z GKS Tychy. Hokeiści Pasów na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zajmują czwartą pozycję w tabeli. Do gry powrócą już 14 lutego meczem z Re-Plast Unią Oświęcim.
Wywiady Wideo
News image
03.02.2020
Rudolf Roháček: Od drugiej tercji graliśmy zdecydowanie lepiej [VIDEO]
- W pierwszej tercji nie graliśmy zbyt dobrze i byliśmy wolniejsi od rywali. W drugiej i trzeciej nasza gra była jednak już zdecydowanie lepsza i cieszy mnie, że strzeliliśmy tyle bramek. To z pewnością podbuduje drużynę przed dalszymi spotkaniami - ocenił wygraną 5:2 z GKS Tychy trener Comarch Cracovii Rudolf Roháček.
Wywiady
News image
01.02.2020
Kamil Kalinowski: Najważniejsze, że trzy punkty jadą do Krakowa
Kamil Kalinowski w meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył dwa gole i zaliczył jedno kluczowe podanie. Jak środkowy napastnik ocenia wygrane 4:2 wyjazdowe spotkanie?

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ