Anton Tomko: Chcę zachęcić dzieci do uprawiania hokeja [VIDEO]
Nowy trener-koordynator CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii Anton Tomko w swoim pierwszym wywiadzie opowiedział o swojej dotychczasowej pracy
Wywiady
News image
22.11.2020
Damian Kapica: W każdym meczu daję z siebie wszystko
Damian Kapica to strzelec jedynego gola dla Comarch Cracovii w meczu przeciwko Tauronowi Podhale Nowy Targ. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem
Wywiady
News image
22.11.2020
Rudolf Roháček: Ten mecz powinien rozstrzygnąć się w regulaminowym czasie!
Hokeiści Comarch Cracovii mimo oddania na bramkę Tauronu Podhale Nowy Targ aż 48 strzałów nie byli w stanie pokonać lokalnych rywali i w efekcie
Wywiady
News image
21.11.2020
Mateusz Bezwiński: Motywacja do dalszej pracy
Mateusz Bezwiński to wychowanek Cracovii, który w wygranym 4:3 meczu z GKS Katowice zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie, odwdzięczając się
Wywiady
News image
21.11.2020
Rudolf Roháček: Należy docenić wygraną w Katowicach
W meczu 18. kolejki Polskiej Hokej ligi 2020/21 hokeiści Comarch Cracovii pokonali na wyjeździe GKS Katowice 4:3 i odnieśli siódme zwycięstwo w
News image
18.11.2020
Damian Szurowski: Po przerwie nasza gra wygląda lepiej [VIDEO]
O debiucie w reprezentacji Polski, dyspozycji Comarch Cracovii po przerwie i przygotowaniach do kolejnych spotkań rozmawiamy z defensorem Pasów Damian
News image
15.11.2020
Martin Dudáš: Musimy dalej ciężko pracować [VIDEO]
W przedostatnim meczu 2. rundy sezonu 2020/21 Polskiej Hokej Ligi zawodnicy Pasów ulegli JKH GKS Jastrzębie 2:3. - Z wyniku nie można być zadowolonym,
Erik Němec: Ciężka praca przyniosła skutek
Erik Němec to jeden z bohaterów spotkania z Re-Plast Unią Oświęcim. Czeski napastnik dwukrotnie znalazł sposób na bramkarza rywali oraz zaliczył