115-LECIE KLUBU W OFICJALNYM SKLEPIE CRACOVII

  09.04.2021
  115-LECIE KLUBU W OFICJALNYM SKLEPIE CRACOVII

  115. urodziny najstarszego Klubu sportowego w Polsce zbliżają się wielkimi krokami. W naszym Oficjalnym Sklepie coraz mocniej widoczny staje się również nasz specjalny, rocznicowy asortyment.

  W specjalnym dziale na stronie Sklepu, grupującym w całość wszystkie dotychczas dostępne produkty rocznicowe, przez najbliższe dni i tygodnie pojawiać się będą kolejne okolicznościowe gadżety. Już dziś znajdziecie tam między innymi specjalne proporce na 115-lecie Klubu, a także znane nam już wcześniej dedykowane krążki hokejowe czy też wyjątkowy zegar ścienny.

  To jednak dopiero początek! W ramach kolekcji jubileuszowej już wkrótce pojawią się także dedykowane koszulki, szaliki, limitowana seria oficjalnych odznak i nie tylko. Zachęcamy do regularnego śledzenia oferty Oficjalnego Sklepu Cracovii. Spis dostępnych produktów znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  Przypominamy, że wszystkie gadżety dostępne są również stacjonarnie. W dni powszednie czekamy na Was od 11:00 do 18:00, zaś w soboty w godzinach 10:00 - 15:00. Oficjalny Sklep Cracovii zlokalizowany jest w Pasażu naszego Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ