Aktualność

Trzy punkty zostają w Oświęcimiu

Po emocjonującym meczu w Oświęcimiu, lepsi okazali się gospodarze Re-Plast Unia, którzy pokonali Comarch Cracovię 4:2. Bramki dla Pasów zdobywali Łukasz Kamiński oraz Artiom Woroszyło. Kolejne spotkanie w piątek 3 grudnia przy Siedleckiego 7, kiedy to zmierzymy się z Tauronem Podhale Nowy Targ. 

PHL: Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

0:1 - Łukasz Kamiński - Jewgienij Popiticz (01:28),

1:1 - Teddy Da Costa - Ryan Glenn, Daniił Oriechin (13:10, 5/4),

2:1 - Andrej Themár - Daniił Oriechin (20:28),

3:1 - Ryan Glenn - Łukasz Krzemień, Sebastian Kowalówka (32:53)

3:2 – Artiom Woroszyło - Jewgienij Bodrow (48:57)

4:2 – Teddy Da Costa (59:26, do pustej)

Sędziowali: Robert Długi, Mateusz Niżnik (główni) – Mateusz Kucharewicz, Marcin Młynarski (liniowi).

Minuty karne: 0–8 (w tym kara techniczna za nadmierną liczbę zawodników na lodzie)

Widzów: 1500.

Re-Plast Unia: Saunders – Bezuška, Glenn; Themár, Da Costa, Oriechin – Orłow, Paszek; Dziubiński, W. Strielcow, A. Strielcow – M. Noworyta, Stasienko; S. Kowalówka, Krzemień, Trandin oraz Prusak.

Trener: Tom Coolen

Comarch Cracovia: Zabolotny – Gula, Šaur; Shirley, Ježek, Němec – Dudaš (2), Müller; Ismagiłow, Bodrow, Woroszyło (2) – Karlsson, Kinnunen; Brynkus, Jacenko, Csamangó – Gosztyła; Kamiński, Popiticz, Bezwiński.

Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest W TYM MIEJSCU