Aktualność

Jednobramkowe zwycięstwo w Oświęcimiu

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu w obecnym sezonie Comarch Cracovia zwyciężyła Re-Plast Unię Oświęcim 3:2. Gole dla Pasów zdobywali: Damian Kapica, Łukasz Kamiński oraz Erik Nemec. Kolejne spotkanie już we wtorek z JKH GKS Jastrzębie. Gratulacje!

PHL: Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

0:1 - Damian Kapica - Maksim Ignatowicz (00:47)

1:1 - Łukasz Krzemień - Andrej Themár, Jesse Dudas (08:37)

1:2 - Łukasz Kamiński - Štěpán Csamangó (11:53)

1:3 - Erik Němec – Maksim Ignatowicz, Jewgienij Bodrow (31:51)

2:3 - Zackary Phillips - Łukasz Krzemień (32:31)

Sędziowali: Paweł Breske, Patryk Pyrskała (główni) – Wojciech Czech, Michał Żak (liniowi)

Minuty karne: 2 - 6

Strzały: 32 - 26

Widzów: 1600

Re-Plast Unia: Saunders – Wishart, Bezuška; Skinnars, Rollin Carlsson, Da Costa (2)– MacDonald, Dudas; Oriechin, Dziubiński, S. Kowalówka – P. Noworyta, M. Noworyta; Themár, Krzemień, Phillips – Paszek, Trandin, Wanat oraz Kot.

Trener: Tom Coolen.

Cracovia: Pieriewozczikow – Gula, Šaur; Němec, Bodrow, Kapica – Dudaš (2), Jaracz; Csamangó, Kamiński, Brynkus – Gosztyła, Ignatowicz (4); Shirley, Jacenko, Woroszyło – Augustyniak, Bezwiński, Dziurdzia.

Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest W TYM MIEJSCU