Aktualność

Drugie zwycięstwo Pasów z Energą Toruń!

Hokeiści 12-krotnych mistrzów Polski w premierowym spotkaniu ćwierćfinału play-off na krakowskim lodowisku pewnie zwyciężyli KH Energę Toruń 4:2 i objęli prowadzenie w rywalizacji. Kolejne spotkanie na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie już w niedzielę.


Ćwierćfinał play-off: Comarch Cracovia – KH Energa Toruń 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)


0:1 - Pawieł Nowożyłow - Jegor Orłow (00:37)

1:1 - Emil Oksanen - Erik Němec, Taavi Tiala (04:33)

2:1 - Štěpán Csamangó - Sebastian Brynkus (15:19)

3:1 - Emil Oksanen - Erik Němec (25:15)

4:1 - Erik Němec - Taavi Tiala,  Dmitrij Kostromitin (32:46)

4:2 – Kamil Kalinowski – Artiom Smirnow, Dienis Siergiuszkin (55:37, 6/4)

Sędziowali: Tomasz Radzik, Mariusz Smura (główni) – Artur Hyliński, Wiktor Zień (liniowi)

Minuty karne: 26 - 6

Strzały: 33 - 20

Widzów: Mecz rozgrywany bez udziału publiczności

Stan rywalizacji: 2:1 dla Cracovii

Cracovia: Pieriewozczikow (Szczepanik) – Dudáš, Ignatowicz, Brynkus, Welsh, Csamangó – Kostromitin, Gosztyła, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Kapica – Gula, Šaur, Nejezchleb, Ježek, Franek

Trener: Rudolf Roháček

Energa: Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow

Trener: Juryj Czuch

Zapis relacji tekstowej dostępny jest TUTAJ