Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 2
2:1, 2:0, 0:1, ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, co oznacza że obejmujemy prowadzenie w serii 2:1. Kolejny mecz na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie już jutro!
  • 60'
    Kara dla Jeżka za atak ciałem.
  • 60'
    Na dziesięć sekund przed końcem w zamieszaniu Pieriewozczikow mrozi krążek. Druga wygrana coraz bliżej!
  • 59'
    Torunianie wciąż z pustą bramką.
  • 58'
    Svensson zjeżdża do boksu, a więc trener gości postanowił zagrać va banque!
  • 57'
    Murphy obija słupek toruńskiej bramki!
  • 56'
    4:2 (55:37, 5/4) - Sędziowie uznają gola Kamila Kalinowskiego i nasza przewaga topnieje do dwóch goli. Czekają nas emocjonujące ostatnie minuty tego spotkania.
  • 56'
    Krążek w bramce Pasów, ale sędziowie decydują się jeszcze na analizę wideo.
  • 56'
    Siergiuszkin w sytuacji sam na sam i znów góra krakowski golkiper. W międzyczasie zakończyła się pierwsza z kar dla naszej drużyny.
  • 55'
    Zakotłowało się pod naszą bramkę, ale krążek mrozi Pieriewozczikow.
  • 55'
    Szkoleniowiec rywali nie zdecydował się już w tym momencie na wprowadzenie do gry jeszcze jednego zawodnika z pola.
  • 55'
    Trener KH Energii Toruń Juryj Czuch poprosił o regulaminowy czas.
  • 55'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Dudaś, co oznacza że przez blisko minutę zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 54'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Gutwald i torunianie przed szansą na zniwelowanie porażki.
  • 53'
    Welsh z bliska, ale krążek poleciał wysoko nad bramką i opuścił taflę.
  • 52'
    Franek dograł wzdłuż bramki, ale Jeżek trafił w parkany toruńskiego golkipera.
  • 51'
    Słupek Kozłowa. Drugi gol dla torunian wisiał w powietrzu.
  • 50'
    Uwidoczniła się przewaga torunian. Po wznowieniu z niebieskiej huknął Szkodienko, ale Pieriewozczikow zachował czujność.
  • 48'
    Welsh sam na sam, ale tym razem górą Svensson.
  • 48'
  • 47'
    Z bliska próbował Czwanczikow, ale trafił w parkany krakowskiego golkipera.
  • 45'
    Fieofanow próbował zaskoczyć Pieriewozczikowa uderzeniem po lodzie, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć.
  • 43'
    Franek uderzył z okolic bulika, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 42'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 41'
    Pierwsze rzucenie krążka wygrywają goście.
  • 41'
    Drużyny już na lodzie i zaczynamy ostatnią tercję. Liczymy na kolejne gole dla Pasów i pewne zwycięstwo naszego zespołu.
  • 40'
    Druga tercja dobiega końca. Po trafieniach Oksanena i Nemeca prowadzimy 4:1 i jesteśmy coraz bliżej wygranej!
  • 40'
    Z bliska Kapica, ale dobrze ustawiony był Svensson.
  • 38'
    Goście już w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Z daleka Śaur, ale teraz pewnie łapie Svensson.
  • 37'
    Oksanen do Tiali, ale ten z przestrzeni międzybulikwej oddaje mocno nieczysty strzał i w efekcie krążek mija słupek bramki przyjezdnych.
  • 36'
    Fieofanow już na lodzie, ale kolejny z torunian wędruje do boksu. Za opóźnianie gry poprzez bezpośrednie wybicie krążka poza taflę dwie karne minuty otrzymuje Jaworski.
  • 36'
    Murphy tuż przy słupku cudem nie zmieścił krążka w siatce.
  • 35'
    Zakończyło się obustronne wykluczenie.
  • 34'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar trafia Fieofanow i mamy kolejną szansę na podwyższenie prowadzenia!
  • 33'
    4:1 (32:36) - Nemec na szybkości bekhendem umieścił gumę w bramce i prowadzimy już trzema golami! Brawo drużyno!
  • 33'
    W narożniku tafli z bólu zwija się jeden z graczy Torunia i sędziowie przerywają grę.
  • 32'
    Tiala już na lodzie i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    Również dwuminutowym wykluczeniem za nadmierną ostrość w grze zostaje ukarany Jeżek.
  • 32'
    Za ostrość w grze dwie karne minuty otrzymuje Szkodienko.
  • 32'
    Przepychanki w okolicy brami Pieriewozczikowa. Będą kolejne wykluczenia.
  • 31'
    Kapica po kontrze zbyt długo zwlekał ze strzałem. Wydawało się jednak, że nasz napastnik został sfaulowany przez bramkarza, ale gra nie została przerwana.
  • 30'
    Zakończyło się wykluczenie Goodwina.
  • 30'
    Za spowodowanie upadku do Goodwina w boksie kar dołącza Tiala i przez 16 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 30'
    Svensson zjeżdża do boksu i będzie druga kara dla Pasów.
  • 29'
    Torunianie zakładają zamek, ale udaje nam się wybić krążek i zyskać kilka cennych sekund.
  • 28'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty trafia Goodwin.
  • 28'
    Nemec z okolic bulika, ale dobrze ustawiony był Svensson. Czeski napastnik w barwach Pasów rozgrywa dobre play-offy i w każdym dotychczasowym spotkaniu zdobywa punkty.
  • 27'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, ale czujność zachował Pieriewozczikow, który mrozi gumę.
  • 16'
    3:1 (25:15) - Trzecie trafienie dla Cracovii zdobywa Oksanen po dograniu Nemeca. To drugi gol Fina w tym spotkaniu. Brawo!
  • 24'
    Znów Tiala. Fiński napastnik po dograniu zza bramki uderzył ze slotu, ale trafił wprost w bramkarza.
  • 22'
    Tiala, ale krążek po łopatce kija Smirnowa opuszcza gumę.
  • 21'
    Kontra Pasów 2 na 1 i Nemec uderzył nad poprzeczką. Krążek musnął jeszcze toruńskiego bramkarza.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę. Pasy na prowadzeniu 2:1!
  • 19'
    Ponowne uderzenie fińskiego napastnika, ale tym razem toruński bramkarz łapie gumę do raka.
  • 19'
    Tiala i końcówką kija broni Svensson.
  • 18'
    Brynkus z bliska po lodzie, ale zrobił to zbyt lekko, by zaskoczyć toruńskiego golkipera.
  • 18'
    Jeżek próbował oddać strzał po wznowieniu, ale został zablokowany.
  • 17'
    Goodwin ze slotu obił parkany Svenssona.
  • 17'
    Gracze Energii ruszyli do odrabiania jednobramkowej straty.
  • 16'
    2:1 (15:14) - Brynkus idealnie dograł do Csmango, a ten z najbliższej odległości trafia w okienko bramki Torunia. Po raz pierwszy obejmujemy prowadzenie w meczu!
  • 14'
    Svensson parkanem broni uderzenie Guli spod niebieskiej po wznowieniu.
  • 13'
    Bomba Welsha sprzed niebieskiej i Svensson z trudem wybija gumę poza taflę.
  • 12'
    Pieriewozczikow mrozi gumę po uderzeniu Jaakoli i mamy drobne przepychanki pod naszą bramką.
  • 11'
    Nagranie pod bramkę do Fieofanowa przez Siergiuszkina i niewiele brakowało, by goście stworzyli sobie stuprocentową sytuację.
  • 11'
    Nemec zza niebieskiej, ale Svensson łapie i od razu wznawia grę.
  • 10'
    Brynkus przedarł się przez obronę i dograł do Welsha wzdłuż bramki, ale ten nie trafił w krążek.
  • 9'
    Pasy już w komplecie. Na tafli jest już Franek, który odsiadywał dwuminutowe wykluczenie za Dudaśa.
  • 8'
    Z kontrą próbował wyjechać Goodwin, ale osamotniony w ataku, nie był w stanie zbyt wiele zdziałać.
  • 7'
    Penalty 10
    Dudas otrzymał dodatkowo karę 10 minut za niesportowe zachowanie.
  • 7'
    Łapiemy pierwsze wykluczenie w meczu. Za atak łokciem do boksu kar odesłany został Dudaś.
  • 7'
    Csamangó po dograniu Brynkusa huknął sprzed niebieskiej, ale krążek poleciał wysoko nad poprzeczką.
  • 6'
    Śaur po wznowieniu, ale pewnie do raka łapie Svensson.
  • 5'
    1:1 (4:33) - Mamy pierwsze trafienie dla Pasów! Krążek z bliska skierował do bramki Oksanen. Brawo!
  • 2'
    Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga gości. Pasy nie stworzyły sobie jeszcze dogodnej sytuacji.
  • 1'
    0:1 (0:37) - Niestety szybki gol zdobyty przez torunian. Krążek w bramce Pasów umieszcza Nowożyłow.
  • 18:31
    Zaczynamy spotkanie w Krakowie. Do boju drużyno!
  • 18:12
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Tomasz Radzik i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Artur Hyliński i Wiktor Zieliński.
  • 18:08
    Znamy również skład drużyny gości:Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow
  • 18:03
    Drużyna Pasów wystąpi w następującym zestawieniu:Pieriewozczikow (Szczepanik) – Dudáš, Ignatowicz, Brynkus, Welsh, Csamangó – Kostromitin, Gosztyła, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Kapica – Gula, Šaur, Nejezchleb, Ježek, Franek
  • 18:02
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, gdzie już o godz. 18:30 Pasy podejmą KH Energę Toruń i powalczą o drugie zwycięstwo w ćwierćfinale play-off. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.