Aktualność

Pasy zwyciężają i wyrównują stan rywalizacji!

Hokeiści Pasów po zaciętym meczu pokonują KH Energę Toruń 2:0 i wyrównują stan ćwierćfinałowej rywalizacji. Gole dla 12-krotnych mistrzów Polski zdobywali Taavi Tiala oraz Richard Nejezchleb, a oba trafienia padły w trzeciej tercji. Teraz rywalizacja przenosi się do Krakowa, a mecze na Lodowisku przy Siedleckiego 7 odbędą się już w najbliższy weekend.

Ćwierćfinał play-off (2 mecz): KH Energa Toruń – Comarch Cracovia 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

0:1 – Taavi Tiala – Dmitrij Kostromitin (52:03)

0:2 – Richard Nejezchleb – Tomáš Franek, Jiří Gula (55:31)

Sędziowali: Bartosz Kaczmarek, Sebastian Kryś (główni) – Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa (liniowi)

Minuty karne: 0 - 4

Widzów: Mecz rozgrywany bez udziału publiczności

Stan rywalizacji: 1:1

Energa: Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow

Trener: Juryj Czuch

Cracovia: Pieriewozczikow (Szczepanik) – Dudáš, Ignatowicz, Brynkus, Welsh, Csamangó – Kostromitin, Saukko, Oksanen, Němec, Tiala – Gutwald, Doherty, Murphy, Goodwin, Kapica – Gula, Šaur, Nejezchleb, Ježek, Franek

Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest TUTAJ