0:0 0:0 0:2, ___ ___ ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Koniec! A więc wyrównujemy stan rywalizacji i przenosimy się teraz do Krakowa! Mecze na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego już w najbliższy weekend. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Smirnow z niebieskiej i prawym parkanem odbija nasz bramkarz,
  • 60'
    Trwa ostrzał naszej bramki! Strzał Fieofanowa broni Pieriewozczikow!
  • 59'
    Trener gospodarzy Juryj Czuch poprosił o regulaminowy czas.
  • 59'
    Penalty 2
    Brynkus wybił krążek poza taflę i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.
  • 57'
    Svensson zjeżdża do boksu. Torunianie kładą wszystko na jedną kartę!
  • 56'
    Goal
    2:0 (55:31) - Nejezchleb na raty pokonuje Svenssona i prowadzimy już dwoma bramkami. Pierwsza wygrana coraz bliżej!
  • 56'
    Franek z bliska i na raty broni Svensson.
  • 55'
    Smirnow po wznowieniu z niebieskiej. Pieriewozczikow odbił krążek przed siebie, ale nie było nikogo kto pokusiłby się o dobitkę.
  • 55'
    Siergiuszkin objechał bramkę Pasów, ale naciskany przez Doherty'ego zdołał oddać jedynie lekki strzał w parkany naszego golkipera z niebieskiej.
  • 54'
    Welsh do Brynkusa i drugi gol wisiał w powietrzu!
  • 53'
    Goal
    0:1 (52:03) - Mamy pierwsze trafienie! Kostromitin uderzył daleka, a pracujący na bramkarzu Tiala zmienił tor lotu krążka! Brawo Pasy!
  • 53'
    Oksanen po lodzie i broni Svensson.
  • 52'
    Elomaa i broni Pieriewozczikow. Nasz bramkarz również doskonale spisał się przy dobitce.
  • 50'
    Błąd toruńskeij defensywy i Welsh idealnie dograł do Brynkusa. Nasz napastnik uderzył z pierwszego krążka i dobrze spisał się Svensson, który nakrył gumę.
  • 48'
    Franek z bliska przenosi krążek nad poprzeczką.
  • 47'
    Saukko obok bramki.
  • 46'
    Gra przenosi się pod bramkę Pasów i tym razem Salorantaa przestrzelił.
  • 45'
    Kapica do Murphy'ego, ten huknął z okolic bulika, ale krążek minął słupek toruńskiej bramki.
  • 44'
    Wracamy do gry po przerwie przeznaczonej na odpowiedni montaż bramki w tercji Pasów. Wydaje się, że już wszystko w porządku i możemy kontynuować grę.
  • 44'
    Ruszona bramka Pasów po raz drugi w krótkim czasie i będzie potrzebna pomoc służb technicznych.
  • 43'
    Pasy już w komplecie.
  • 43'
    Torunianie mają ewidentny problem z założeniem zamka.
  • 42'
    Pieriewozczikow ratuje nas zespół przed stratą pierwszego gola.
  • 41'
    Penalty 2
    Za atak ciałem do boksu kar powędruje Brynkus. To pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnią tercję. Po czterdziestu minutach mamy wynik bezbramkowy, a statystyka strzałów wynosi 19 - 17.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, w której również nie doczekaliśmy się goli. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Nowożyłow po kontrze do Fieofanowa, ale pewnie łapie Pieriewozczikow.
  • 39'
    Csamango zablokowany przez Smirnowa przy próbie strzału.
  • 39'
    Dudaś z niebieskiej, ale krążek odbija się od łopatki kija jednego z zawodników Cracovii i opuszcza taflę. Będzie wznowienie w środkowej tercji.
  • 37'
    Najpierw Elomaa, później Kamil Kalinowski, ale dwukrotnie dobrze spisał się Pieriewozczikow.
  • 35'
    Welsh z półobrotu, ale pewnie broni Svensson.
  • 35'
    Neejezchleb dwukrotnie nie opanował krążka w tercji rywali.
  • 34'
    Bondaruk sprzed bulika, ale pewnie broni rosyjski golkiper w barwach Pasów.
  • 34'
    Murphy z bliska obok bramki. Niewiele brakowało, byśmy mogli cieszyć się z prowadzenia.
  • 33'
    Siergiuszkin mógł otrzymać idealne podanie zza bramki, ale szybszy był Pieriewozczikow, który zatrzymał krążek kijem.
  • 32'
    Saukko obsłużył Tialę dalekim podaniem, ale ten był już na spalonym i sędziowie przerywają grę.
  • 32'
    Osipow do Rożkowa, ten huknął z najbliższej odległości i kapitalnie odbija gumę krakowski bramkarz!
  • 32'
    Smirnow ze slotu nad poprzeczką.
  • 31'
    Gula z niebieskiej i Kapica próbował zmienić tor lotu krążka.
  • 30'
    Dwójkowa kontra torunian i Czwanczikow z bliska uderza obok słupka.
  • 29'
    Najpierw Gutwald, później Tiala, ale fiński napastnik trafia tylko w łyżwy jednego z toruńskich defensorów.
  • 27'
    Próbował Welsh, ale bez powodzenia.
  • 25'
    Nowożyłow do Fieofanowa, ale znakomicie w bramce przemieścił się Pieriewozczikow!
  • 23'
    Odsłonięta część bramki, Svensson na lodzie i Kapica marnuje doskonałą sytuację uderzając nad poprzeczką...
  • 22'
    Mocne uderzenie Nemeca broni toruński bramkarz.
  • 22'
    Kamil Kalinowski do Elomyy, ten próbował jeszcze odegrać krążek partnerowi z ataku, ale szybszy był Pieriewozczikow.
  • 21'
    Dudaś z niebieskiej i broni parkanem Svensson. Zakotłowało się pod bramką rywali i strzał Murphy'ego zatrzymał Orłow.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. W pierwszej tercji Pasy oddały na bramkę rywali 12 strzałów przy 7 uderzeniach torunian.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Pierwsza tercja dobiega końca. Na telebimie wyświetla się wynik 0:0. Czekamy na trafienia dla Pasów już po przerwie.
  • 19'
    Csamangó z ostrego kąta i broni Svensson. Po chwili kontra torunian i strzał Osipowa zatrzymuje Ignatowicz.
  • 18'
    Nejechleb do Jeżka, ale Elooma blokuje uderzenie środkowego czwartej formacji Pasów.
  • 17'
    Mocno Siergiuszkin, ale po raz kolejny dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz.
  • 16'
    Bomba Jeżka, ale barkiem broni toruński bramkarz.
  • 15'
    Murpy naciskany w narożniku tafli, ale zdołał oddać strzał. Svensson mrozi jednak krążek.
  • 14'
    Kuźniecow po wznowieniu trafia z niebieskiej w parkany Pieriewozczikowa.
  • 13'
    Śaur zza niebieskiej, ale toruński bramkarz łapie krążek i od razu wprowadza go do gry.
  • 13'
    Murphy pędzi lewym skrzydłem, ale zostaje powstrzymany przez toruńską defensywę.
  • 12'
    Smirnow z niebieskiej po lodzie obok bramki.
  • 11'
    Svensson odbija krążek po strzale Ignatowicza. Pod bramką próbował walczyć jeszcze Jaworski.
  • 10'
    Gula wrzucił z niebieskiej krążek pod bramkę, ale przejął go Smirnow.
  • 10'
    Połowa tercji za nami. Wynik wciąż bezbramkowy.
  • 9'
    Uderzał Orłow, ale pod naszą bramką łopatką kija krążek zbił Goodwin.
  • 8'
    Dwukrotnie Pasy - najpierw Tiala, później Nemec, ale defensywa Energii spisuje się bez zarzutu.
  • 7'
    Welsh próbował zmieścić krążek w okienku bramki lekko uniesioną łopatką kija, ale Svensson wyczuł jego intencje.
  • 6'
    Michał Kalinowski i Pieriewozczikow mrozi gumę. Coraz śmielej poczynają sobie gospodarze.
  • 5'
    Saaloranta, ale Pieriewozczikow odbija krążek.
  • 4'
    Nemec uderzył z dystansu, stojąc między kołami bulikowymi, ale krążek minął słupek bramki Svenssona.
  • 3'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, jednak Siergiuszkin na nasze szczęście nie trafił w krążek.
  • 2'
    Kapica popędził lewym skrzydłem i dograł pod bramkę do Murphy'ego, ale ten obił tylko parkany Svenssona.
  • 1'
    Kamil Kalinowski z okolic bulika uderza obok słupka.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla gospodarzy.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:27
    Drużyny są już na lodzie i za moment nastąpi pierwsze rzucenie krążka. W bramkach obu drużyn - podobnie jak wczoraj - wystąpią Anton Svensson oraz Dienis Pieriewozczikow.
  • 18:06
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Bartosz Kaczmarek i Sebastian Kryś, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski i Grzegorz Cytawa.
  • 18:01
    Znamy również skład drużyny gospodarzy:Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow
  • 17:45

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejszy mecz:

• 17:39

Witamy z Lodowiska "Tor-Tor" w Toruniu, gdzie już o godz. 18:30 zmeirzymy się w drugim meczu ćwierćfinału play-off z miejscową KH Energą. Po wczorajszej porażce, dziś liczymy na pewne zwycięstwo i wyrównanie stanu