Aktualność

KH Energa Toruń zwycięża w pierwszym meczu ćwierćfinałowym

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off hokeiści Comarch Cracovii musieli uznać wyższość KH Energii Toruń, przegrywając 1:2. Taki rezultat oznacza, iż to rywale obejmują prowadzenie w serii, jednak szansa na rehabilitację nadejdzie już jutro. 

Ćwierćfinał play-off – mecz 1: KH Energa Toruń – Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

0:1 – Luke Ferrara - Erik Němec (20:56)

1:1 - Elias Elomaa - Dienis Siergiuszkin (33:01)

2:1 – Michaił Szabanow – Jegor Szkodienko (58:22)

Sędziowali: Michał Baca, Patryk Pyrskała (główni) – Artur Hyliński, Rafał Noworyta (liniowi)

Minuty karne: 6 - 18

Widzów: Mecz rozgrywany bez udziału publiczności

Stan rywalizacji: 1:0 dla Energii

Energa: Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow

Trener: Juryj Czuch

Cracovia: Pieriewozczikow (Kowalówka) – Dudáš, Ignatowicz, Murphy, Goodwin, Kapica – Doherty, Gutwald, Ferrara, Welsh, Němec – Saukko, Kostromitin, Tiala, Sołowjow, Oksanen – Gosztyła, Gula, Brynkus, Ježek, Csamangó

Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest TUTAJ