0:0 1:1 1:0, ___ ___ ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, a więc pierwszy mecz dla Torunian. Szansa na rehabilitacje już jutro.
  • 60'
    Zacięta walka w ostatnich sekundach. Pieriewozczikow wciąż w bramce.
  • 59'
    Trzykrotnie do bramki próbował trafić Csamangó.
  • 59'
    Czas dla drużyny Cracovii.
  • 59'
    Goal
    2:1 (58:33) - Na 1:38 do końca celnym strzałem popisuje się Szabanow i Toruń po raz pierwszy obejmuje prowadzenie.
  • 57'
    Welsh do Ferray, jednak ten przestrzelił.
  • 55'
    Tempo spotkania nieco spadło. Czy mecz rozstrzygnie się w regulaminowym czasie?
  • 53'
    Czwanczikow urwał się obronie i na wysokości bulika oddał strzał, ale krążek poleciał wysoko nad poprzeczką i opuścił taflę.
  • 52'
    Elomaa z bulika, ale pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 51'
    Kostromitin stracił krążek w naszej tercji i przed dobrą okazją stanął Bondaruk. Nasz zawodnik jednak w porę naprawił swój błąd.
  • 50'
    Kapitalna obrona parkanem Pieriewozczikowa, który w ten sposób zatrzymał uderzenie Czwanczikowa.
  • 50'
    Najpierw Ignatowicz, później Dudaś. Znów bez powodzenia.
  • 49'
    Csamangó nie może znaleźć dziś sposobu na dobrze spisującego się w bramce Svenssona. Nasz napastnik ponownie próbował pokonać czeskiego golkipera.
  • 48'
    Dwukrotnie Csamangó, ale górą w tym pojedynku golkiper Energii.
  • 47'
    Rywale już w komplecie.
  • 46'
    Saukko celował pod poprzeczkę, ale krążek nie trafił w bramkę.
  • 45'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Szkodienko. Kolejna szansa dla Pasów.
  • 44'
    Szkodienko nad bramką.
  • 43'
    W zamieszaniu dwukrotnie próbował Brynkus, znów jednak górą toruński golkiper.
  • 42'
    Csamangó sprzed bulika i pewnie broni Svensson.
  • 41'
    Zaczynamy trzecią tercję i liczymy na gole dla Pasów!
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Druga tercja również zakończona remisem, jednak na "Tor-Torze" zobaczyliśmy już celne trafienia. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 39'
    Niecelnie Welsh z bliska.
  • 39'
    Toruń już w komplecie.
  • 38'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Torunia, ale guma nie przekroczyła linii bramkowej.
  • 38'
    Doherty z niebieskiej i znów dobrze broni Svensson.
  • 37'
    Zamykamy rywali w zamku. Krążek coraz bliżej bramki.
  • 37'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie ukarany dwoma minutami został Fieofanow. Szansa dla Pasów na ponowne objęcie prowadzenia.
  • 36'
    Saukko po lodzie z niebieskiej, ale krążek utknął w parkanach toruńskiego golkipera.
  • 35'
    Rywale poczuli krew. Bliski zdobycia drugiego gola dla miejscowych był Bondaruk.
  • 34'
    Goal
    1:1 (33:01) - Potężne uderzenie Elomyy i torunianie doprowadzają do wyrównania.
  • 33'
    Nowożiłow również "od zakrystii", ale po raz kolejny świetnie spisał się Pieriewozczikow.
  • 32'
    Po raz kolejny Orłow, ale tym razem niecelnie.
  • 31'
    Orłow objechał bramkę i próbował zmieścić krążek między słupkami "od zakrystii". Nasz bramkarz spisał się jednak bez zarzutu, dodatkowo broniąc dobitkę zawodnika Energii.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry już za nami. Prowadzimy 1:0 po golu Ferrary.
  • 29'
  • 29'
    Kaskiem odbija krążek Svensson po uderzeniu Ignatowicza.
  • 29'
    Z bliska Kapica po dograniu Doherty'ego, ale Svensson pewnie łapie gumę do raka.
  • 27'
    Penalty 2
    Pierwsze wykluczenie dla torunian. Za przeszkadzanie do boksu kar odesłany został Elomaa.
  • 25'
    Dwójkowa akcja Tiali z Oksanenem i niewiele brakowało, by Pasy zdobyły drugiego gola.
  • 24'
    Elomaa bekhendem, ale Pieriewozczikow wyczuł jego intencje i zamroził gumę.
  • 24'
    Gosztyła już na lodzie.
  • 23'
    Torunianie mają problem z założeniem zamka.
  • 22'
    Penalty 2
    Gosztyła nieprzepisowo potraktował rywala i otrzymuje dwie karne minuty za trzymanie.
  • 21'
    Goal
    0:1 (20:56) - Nemec idealnie wyprowadził krążek, dograł do Ferrary, a ten z okolic bulika otwiera wynik spotkania. Brawo Pasy!
  • 21'
    Zablokowane uderzenie Ignatowicza.
  • 21'
    Kapica próbował zmieścić krążek tuż przy prawym słupku, ale Svensson zdążył się przemieścić i zablokować gumę parkanem.
  • 21'
    Wygrywamy wznowienie ze środka.
  • 21'
    Zaczynamy drugie dwadzieścia minut. Jak na razie wynik bezbramkowy.
  • Początek II tercji
  • 19:13
    Statystyka strzałów po pierwszej tercji: 8 - 11
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercje. W Toruniu póki co nie oglądaliśmy goli.
  • 18'
    Dobre tempo spotkania. Bramkarze mają sporo pracy.
  • 17'
    Najpierw Ferrara, później Nemec, ale znów bez powodzenia.
  • 16'
    Csamango z okolic bulika, ale rakiem odbija Svensson.
  • 15'
    Oksanen w dobrej sytuacji, ale Smirnow naprawia wcześniejszy błąd przy wyprowadzaniu krążka i skutecznie powstrzymuje naszego napastnika.
  • 14'
    Sołowjow wyskoczył z boksu kar, ale osamotniony nie mógł zrobić za wiele w tercji gospodarzy.
  • 14'
    Pasy już w pełnym składzie.
  • 13'
    Dudaś już na lodzie, a więc zagramy już w czwórkę. Za pół minuty na tafli zamelduje się też Sołowjow.
  • 13'
    Pieriewozczikow póki co pierwszoplanową postacią w naszym zespole. Rosyjski golkiper co rusz broni uderzenia rywali.
  • 12'
    Penalty 2
    Niestety przez 1:24 s. zagramy w podwójnym osłabieniu. Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Sołowjow.
  • 12'
    Mocna uderzenie Kostromitina z trudem broni toruński bramkarz.
  • 12'
    Fieofanow sprzed bulika i znów dobra interwencja parkanami Pieriewozczikowa. Po chwili gumę przejmuje Ignatowicz, który wystrzeliwuje ją w tercje gospodarzy, dając tym samy drużynie kilka cennych sekund.
  • 11'
    Penalty 2
    Za uderzanie do boksu kar trafia Dudaś.
  • 11'
    Parkanami broni uderzenie nasz golkiper! Brawo!
  • 11'
    Siergiuszkin podjeżdża do bramki i ....
  • 11'
    Siergiuszkin sam na sam i broni Pieriewozczikow. Energa będzie mieć jednak rzut karny po faulu Doherty'ego!
  • 10'
    Połowa tercji za nami. Od kilku minut zarysowuje się przewaga Pasów.
  • 10'
    Welsh do Nemeca, ale niedokładnie i krążek opuszcza tercję gospodarzy.
  • 9'
    Cios za cios. Teraz uderzenie Elomyy odbija Pieriewozczikow.
  • 8'
    Uderzenie Ferrary, ale znów czujność zachowuje toruński golkiper.
  • 7'
    Uderzenie Siergiuszkina broni Pieriewozczikow.
  • 7'
    Dwukrotnie Sołowjow, ale tym razem dobrze w zamieszaniu spisał się Svensson.
  • 6'
    Oksanen trafia w słupek! Pierwszy gol wisiał w powietrzu!
  • 5'
    Gramy już w komplecie. Na lód wyjechał już Brynkus, który odsiadywał dwuminutowe wykluczenie, z kolei Csmangó pozostanie w boksie kar jeszcze przez ok. 8 minut.
  • 5'
    Mimo osłabienia, to Pasy próbują atakować i przed momentem mocno naciskał toruńską defensywę Taavi Tiala.
  • 4'
    Doherty do Welsha, a ten bekhendem obił parkany Svenssona.
  • 4'
    Próbował Goodwin, ale nasz napastnik zorientował się, że nie może oddać strzału i asekuracyjnie wycofał gumę do własnej tercji.
  • 3'
    Penalty 12
    Pierwsza kara w meczu. Do boksu wykluczeń powędruje Csamangó, który sfaulował rywala. Spiker poinformował, że nasz napastnik otrzymał kare za atak kijem trzymanym oburącz oraz 10 minut za niesportowe zachowanie.
  • 3'
    Torunianie zamykają nas w tercji obronnej.
  • 2'
    Póki co obie drużyny grają mocno asekuracyjnie i brakuje sytuacji z obu stron.
  • 1'
    W bramce Pasów występuje Dienis Pieriewozczikow, z kolei golkiperem Energii jest Anton Svensson.
  • 1'
    Hokeiści Pasów grają w tradycyjnych wyjazdowych strojach w czarnym kolorze.
  • 1'
    Rozpoczęliśmy! Pierwsze wznowienie dla gospdoarzy.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:27
    Drużyny są już na lodzie i za moment zaczynamy najważniejszą część sezonu!
  • 18:12
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Michał Baca i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagać im będą: Artur Hyliński oraz Rafał Noworyta.
  • 18:09
    Poznaliśmy również skład drużyny KH Energii Toruń: :Svensson (Studziński) – Kozłow, Orłow, Nowożyłow, Fieofanow, Siergiuszkin – Szkodienko, Jaworski, Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Smirnow, Kuźniecow, Elomaa, K. Kalinowski, Salorantaa – Gusevas, Olszewski, M. Kalinowski, Rożkow, Osipow
  • 17:35

Poznaliśmy skład Pasów:

• 17:03
    Witamy z Lodowiska "Tor-Tor" w Toruniu, gdzie już o godz. 18:30 rozpocznie się to, na co wszyscy czekaliśmy przez cały sezon, a więc faza play-off! Drużyna Pasów zmierzy się z KH Energą Toruń w dwumeczu, a dziś powalczy o pierwsze zwycięstwo! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!