Aktualność

Przegrana w Tychach z mistrzem Polski

Mistrz Polski GKS Tychy okazał się zbyt silny dla Pasów i zwyciężył 5:1. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zdobył w trzeciej tercji Richard Nejezchleb. Był to ostatni mecz przed ligową przerwą, a do gry wrócimy już 17 lutego, kiedy to na naszym Lodowisku podejmiemy JKH GKS Jastrzębie.

GKS Tychy – Comarch Cracovia 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

1:0 - Christian Mroczkowski - Patryk Wronka (06:30)

2:0 - Radosław Galant - Szymon Marzec (09:27)

3:0 - Jean Dupuy - Jarosław Rzeszutko, Patryk Kogut (22:40)

4:0 - Jarosław Rzeszutko - Patryk Wronka, Bartłomiej Pociecha (38:13)

5:0 - Jason Seed - Michael Cichy,  Paul Szczechura (40:47, 5/4)

5:1 – Richard  Nejezchleb (58:18, 5/4)

Sędziowali: Przemysław Gabryszak, Daniel Lipiński (główni) – Maciej Byczkowski, Artur Hyliński (liniowi)

Minuty karne: 12 - 12

Widzów: Mecz rozgrywany bez udziału publiczności

GKS: Raszka (Murray) – Novajovský, Kotlorz, Mroczkowski, Wronka, Gościński – Pociecha, Biro, Witecki, Galant, Marzec – Ciura, Seed, Szczechura A., Cichy, Szczechura P. – Bizacki, Jeziorski, Dupuy, Rzeszutko, Kogut

Trener: Krzysztof Majkowski

Cracovia: Pieriewozczikow (Kowalówka) - Dudaš, Ignatowicz; Murphy, Goodwin, Kapica – Doherty, Ježek; Ferrara, Welsh, Nejezchleb – Gula, Gutwald; Tiala, Němec, Franek – Brynkus, Šaur, Drzewiecki,  Csamangó, Drzewiecki, Kamiński

Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest TUTAJ