GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 5 : 1
2:0 2:0 1:1, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Kończymy spotkanie z mistrzem Polski. Był to ostatni mecz przed dwutygodniową przerwą. Do gry wrócimy 17 lutego na naszym lodowisku podczas starcia z JKH GKS Jastrzębie. Dziękujemy za uwagę.
  • 59'
    5:1 (58:18), 5/4) - Nejezchleb uderzał z bulika, a Ciura niechcący wpakował gumę łyżwą do własnej bramki. Mamy honorowe trafienie.
  • 58'
    Za atak kijem trzymanym oburącz wykluczenie złapał Novajovsky. Czy pokusimy się o honorowe trafienie w tym meczu?
  • 57'
    Rywale nie zagrozili zbytnio naszej bramce i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 55'
    Niestety teraz do boksu odesłany Nejezchleb za spowodowanie upadku. Znów przez dwie minuty będziemy musieli grać bez jednego zawodnika.
  • 55'
    Kotlorz już na lodzie.
  • 54'
    Witecki przecina podanie na niebieskiej i krążek opuszcza tercję rywali, którzy zyskują czas na chwilę oddechu i zmianę w boksie.
  • 53'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Kotlorz. Szansa na pierwsze trafienie dla Pasów.
  • 53'
    Doherty "od zakrystii" obił prawy słupek tyskiej bramki.
  • 51'
    Bizacki wraca na lód. Rywale już w komplecie.
  • 50'
    Z niebieskiej huknął Ignatowicz, ale trafił wprost w bramkarza. Po chwili Goodwin tuż przy lewym słupku uderzył nad poprzeczką.
  • 49'
    Bizacki ostro potraktował Kamińskiego przy bandzie i odpocznie w boksie kar przez najbliższe dwie minuty.
  • 49'
    Teraz to my zamknęliśmy rywali w ich tercji, ale tyski golkiper ma wsparcie w defensorach i nadal zachowuje czyste konto.
  • 48'
    Zakotłowało się pod tyską bramką. Z bliska próbował uderzać Nemec, ale Raszka mrozi krążek.
  • 48'
    Po wznowieniu sprzed bulika huknął Gutwald, ale Raszka zatrzymuje krążek.
  • 48'
    Gramy już w komplecie.
  • 46'
    Za niebezpieczną grę wysokim kijem do boksu kar odesłany Welsh.
  • 45'
    Mroczkowski z bliska i ładnie kijem broni Pieriewozczikow.
  • 41'
    5:0 (40:37, 5/4) - Szybko zdobyty gol przez gospodarzy. Z bliska do bramki Pasów trafia Seed i rywale prowadzą już pięcioma golami.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Jeszcze przez 1:33 będziemy grać w liczebnym osłabieniu.
  • 18:37
    Statystyka strzałów po II tercji: 18 - 21
  • 40'
    Po czterdziestu minutach wynik zdecydowanie na korzyść rywali. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Za nadmierną liczbę graczy na lodzie otrzymujemy dwie karne minuty. Odsiedzi ją Kamiński.
  • 39'
    4:0 (38:13, 5/4) - Czwarty gol dla tyszan stał się faktem. Sprzed niebieskiej uderzył Pociecha, a łopatkę kija przy prawym słupku przyłożył Rzeszutko.
  • 39'
    Krążek po raz czwarty w bramce Pasów, ale sędziowie zdecydowali się jeszcze na analizę wideo.
  • 37'
    Za przeszkadzanie dwie minuty otrzymuje Goodwin i jesteśmy zmuszeni grać w podwójnym osłabieniu.
  • 36'
    Cichy po podaniu Szczechury obija słupek naszej bramki.
  • 36'
    Kolejna kara dla Pasów. Za nadmierną ostrość w grze do boksu odesłany został Nemec.
  • 36'
    Marzec próbował "od zakrystii", ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 35'
    Goodwin na lewo do Dudaśa, ale ten uderzył nad poprzeczką.
  • 33'
    Pociecha, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką i opuszcza taflę.
  • 32'
    Jeżek z okolic bulika i parkanami zatrzymuje krążek Raszka.
  • 31'
    Spod niebieskiej Ciura, ale pewnie do raka łapie Pieriewozczikow.
  • 31'
    Ignatowicz spod bandy, ale broni tyski golkiper.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Na prowadzeniu tyszanie.
  • 30'
    Drzewiecki po lodzie, ale Raszka nie ma problemów z zatrzymaniem krążka.
  • 28'
    Cichy ze slotu, ale tym razem dobrze spisał się nasz golkiper.
  • 27'
    Cichy z bliska, ale Pieriewozczikow zatrzymuje krążek.
  • 27'
    I już Ciura melduje się na lodzie. GKS gra w pełnym zestawieniu.
  • 26'
    Walczymy, ale defensywa Tychów spisuje się dziś bez zarzutu.
  • 25'
    Za celowe wybicie poza taflę czyli opóźnianie gry dwie karne minuty otrzymuje Ciura.
  • 24'
    Dobra interwencja Raszki w zamieszaniu podbramkowym.
  • 23'
    3:0 (22:40) - Dupuy przejął krążek na buliku i mierzonym uderzeniem wpakował go pod poprzeczkę naszej bramki. Coraz trudniejsza sytuacja Pasów.
  • 23'
    Csamango z bliska próbował wepchać krążek do bramki. Dobrze jednak spisał się Raszka.
  • 22'
    Tyszanie rozbijają nasze ataki. Spokojna gra na początku tej odsłony.
  • 21'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Jeszcze przez 18 sekund zagramy w liczebnej przewadze.
  • 17:41
    Statystyka strzałów po I tercji: 11 - 9
  • 20'
    O tej tercji będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Przed nami jeszcze co najmniej czterdzieści minut gry i liczymy na lepszą skuteczność już po przerwie.
  • 19'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Odsiadywać ją będzie Rzeszutko.
  • 18'
    Nie zagroziliśmy zbytnio rywalom, którzy już grają w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Za uderzanie dwuminutowym wykluczeniem ukarany został Dupuy. Szansa na kontaktowe trafienie dla Pasów.
  • 14'
    Rywale zyskują przewagę optyczną i zamykają nas w naszej tercji.
  • 13'
    Pasy już w komplecie.
  • 13'
    Ponownie Novajovsky, który tym razem huknął z niebieskiej, ale krążek minął słupek naszej bramki.
  • 12'
    Novajovsky na niebieskiej dogrywał krążek do partnera z drużyny, ale zgubił gumę i sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 12'
    Udało się wybić krążek i zyskać kilka cennych sekund.
  • 11'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Drzewiecki.
  • 11'
    Z niebieskiej huknął Doherty, Tiala próbował jeszcze pracować na bramkarzu, ale ten nie dał się pokonać.
  • 10'
    2:0 (9:27) - Drugą bramkę dla GKS-u uderzeniem pod poprzeczkę zdobywa Galant.
  • 8'
    Kamiński trafia wprost w Raszkę. Próbujemy odrabiać straty.
  • 8'
  • 7'
    1:0 (6:30) - Christian Mroczkowski precyzyjnym uderzeniem z bekhendu otwiera wynik spotkania.
  • 7'
    Gula z niebieskiej i znów kijem broni tyski golkiper.
  • 6'
    Przycisnęliśmy rywali. Raszka z trudem odbija uderzenie Kapicy.
  • 5'
    Tiala sprzed bulika, ale pewnie broni Raszka.
  • 4'
    Strzał Pociechy z nadgarstka na niebieskiej i znów pewna obrona naszego bramkarza.
  • 3'
    Pieriewozczikow broni uderzenie Galanta.
  • 2'
    Nejezchleb po lodzie obił słupek tyskiej bramki.
  • 2'
    Goodwin spod bandy, ale pewnie łapie Raszka.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie w meczu dla GKS-u.
  • 1'
    Obie drużyny już na tafli. Dziś w bramce Pasów zadebiutuje Dienis Pieriewozczikow.
  • 16:15

Przed nami ostatni mecz przed ligową przerwą, ale z pewnością na brak emocji nie będziemy narzekać! Ligowy klasyk, mecz przyjaźni i pojedynek dwóch pretendentów do tytułu - to określenia, które jak ulał pasują do dzisiejszego starcia! Witamy z tyskiego Stadionu Zimowego, gdzie już o 17 zmierzymy się z GKS Tychy!