Aktualność

Sanok pokonany. Pierwsze zwycięstwo z beniaminkiem w sezonie!

W meczu 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi sezonu 2020/21 hokeiści Comarch Cracovii zwyciężają Ciarko STS Sanok 4:2. Było to pierwsze zwycięstwo z beniaminkiem w rozgrywkach i dziesiąty punkt w czwartym wyjazdowym meczu. Brawo druzyno! 

Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

1:0 - Marek Strzyżowski - Bogusław Rąpała, Mateusz Wilusz (13:45, 5/4)

1:1 – Michal Gutwald – Joe Widmar (16:52)

1:2 - Jakub Šaur - Damian Kapica, Aleš Ježek (20:31)

1:3 - Taavi Tiala - Damian Kapica, Erik Němec (46:42)

2:3 - Eetu Elo - Riku Sihvonen, Eemeli Piippo (54:01)

2:4 - Tomáš Franek - Aleš Ježek (55:12)

Sędziowali: Mateusz Niżnik, Tomasz Radzik (główni) – Kamil Korwin, Andrzej Nenko (liniowy)

Minuty karne: 10- 18

Strzały: 29 - 40

Mecz rozgrywany bez udziału publiczności

Ciarko: Spěšný (Wojciechowski) – Oelarczyk, Rąpała; Strzyżowski, Wilusz, Bielec – Kamieniew, Pippo; Eelo, Viikila, Sihvonen – Demkowicz, Biłas; Filipek, Witan, Bukowski – Skokan, Florczak; Fus, Ginda, Łyko

Trener Marek Ziętara

Cracovia: Petrásek – Gula, Šaur; Tiala, Němec, Kapica – Musioł, Dudaš; Franek, Ježek, Nejezchleb – Doherty, Gutwald; Brynkus, Widmar, Drzewiecki – Csamangó, Gosztyła; Bezwiński, Kamiński, Szurowski.

 Trener: Rudolf Roháček

Zapis relacji tekstowej dostępny jest TUTAJ