Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 4
1:1, 0:1, 1:2, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Po ponad czterech latach odnosimy pierwsze zwycięstwo z zespołem z Sanoka i dopisujemy kolejne trzy punkty!
  • 60'
    Speśny zjeżdża do boksu. Sanok stawia wszystko na jedną kartę!
  • 60'
    Za uderzanie do boksu kar zjeżdża Nejezchleb.
  • 60'
    Czas dla drużyny Ciarko.
  • 59'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie. Zwycięstwo coraz bliżej!
  • 58'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 56'
    2:4 (55:12)- Franek po podaniu Jeżka umieszcza krążek między słupkami i na nieco ponad cztery minuty do końca regulaminowego czasu gry znów prowadzimy dwoma golami!
  • 56'
    2:3 (55:01) - Gospodarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i po akcji fińskiego tria zdobywają kontaktowe trafienie.
  • 53'
    Gospodarze również już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 53'
    Cracovia w komplecie i przez 30 sekund zagramy w przewadze.
  • 51'
    Siły się wyrównały. Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Pippo.
  • 51'
    Pierwsza z kar zakończona. Kamiński już na lodzie.
  • 50'
    Za uderzanie dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Dudaś i przez kilkanaście sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 50'
    Z bulika Shivonen, ale Petraśek na posterunku.
  • 49'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Kamiński.
  • 47'
    1:3 (46:42) - Kapica zza bramki do Tiali, a ten pewnie umieszcza krążek między słupkami i prowadzimy już 3:1! Brawo!
  • 45'
    Uderzenie Wilusza pewnie łapie Petraśek.
  • 45'
    Brynkus już na lodzie, gramy w pełnym zestawieniu.
  • 44'
    Z bulika uderzył Elo, ale Petraśek zdołał się przemieścić i zablokować uderzenie Fina.
  • 43'
    Dwie karne minuty dla Brynkusa za zahaczanie.
  • 42'
    Doherty sprzed bulika, ale krążek odbił się od łydki Widmara i minął słupek bramki STS.
  • 41'
    Z bliska próbował Nemec, ale górą Speśny.
  • 41'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej tercji.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Do boju Pasy!
  • 19:36
    Strzały po II tercji: 19 - 30
  • 40'
    Syrenia kończy drugą odsłonę. Po golu Śaura prowadzimy 2:1. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Petraśek broni parkanem uderzenie Viikili po wygraniu wznowienia. Zakotłowało się pod bramką Pasów.
  • 39'
    Bukowski po błędzie naszej obrony znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale młody napastnik gospodarzy uderzył wprost w golkipera. Szczęście po stronie Pasów.
  • 38'
    Uderzenie Sihvonena sprzed bulika odbija Petraśek.
  • 36'
    Petraśek mrozi gumę po uderzeniu Witana.
  • 35'
    Prawie stuprocentowa okazja Elo! Fin miał przed sobą pustą bramkę, ale trafił w Gutwalda, który zdołał zablokować uderzenie sanockiego napastnika!
  • 34'
    Franek zza bramki do Nejezchleba, ten uderza z pierwszego krążka tuż przy lewym słupku, ale górą sanocki bramkarz.
  • 33'
    Kapica minął obrońcę i uderzył w bramkarza. Przy próbie dobitki Speśny mrozi gumę.
  • 31'
    Teraz to jednak Petraśek broni groźne uderzenie Viikili tuż przy prawym słupku!
  • 31'
    Speśny broni uderzenie Nejezchleba z bliska. Nasza przewaga staje się coraz bardziej widoczna.
  • 31'
    Tiala z bliska uderza słupek i na Arenie Sanok rozchodzi się charakterystyczny dźwięk.
  • 30'
    Połowa spotkania za nami. Prowadzimy 2:1 po golach Gutwalda i Śaura.
  • 30'
    Csamangó dograł na lewo pod bramkę do nadjeżdżającego Kamińskiego, ale ten minął się z krążkiem.
  • 29'
    Ciarko STS Sanok już w komplecie.
  • 28'
    Doskonała sytuacja Franka. Nasz napastnik huknął z bliska, ale Speśny leżąc już na lodzie złapał gumę do raka!
  • 27'
    Dudaś z niebieskiej trafia wprost w nogi Wilusza i rywale wybijają krążek.
  • 27'
    Za zahaczanie do boksu kar zjechał Elo.
  • 27'
    Petraśek zjeżdża do boksu. Sygnalizowana kara dla Ciarko.
  • 26'
    Wilusz znalazł się sam przed bramką, ale po dobrym podaniu nieczysto trafił w krążek i ten minął prawy słupek.
  • 24'
    Gutwald z niebieskiej obok słupka. Szukamy trzeciego trafienia.
  • 24'
    Rywale również już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 24'
    Nejezchleb na szybkości ze slotu uderza wprost w bramkarza.
  • 24'
    Jeżek już na lodzie.
  • 22'
    Sanoczanie długo nie cieszyli się liczebną przewagą. Do boksu kar trafia teraz Elo za trzymanie.
  • 22'
    Kara dla Jeżka za zahaczanie.
  • 21'
    1:2 (20:31) - Kopia sytuacji z poprzedniego trafienia. Śaur wyszedł z ławki kar i umieścił krążek w bramce Sanoka!
  • 21'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 21'
    Pierwszy krążek dla sanoczan.
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą odsłonę. Jeszcze przez 23 sekundy zagramy w osłabieniu po karze Śaura.
  • 18:47
    Statystyka strzałów po I tercji: 11 - 17
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Drugą odsłonę rozpoczniemy w osłabieniu.
  • 19'
    Niestety Śaur przy buliku nieprzepisowo zagrał wysokim kijem i otrzymujemy dwuminutowe wykluczenie.
  • 18'
    Sędziowie odgwizdują karę nadmiernej liczby graczy na lodzie dla Pasów. Po chwili jednak po protestach Jeżka i naradzie uznają, że wykluczenia nie było.
  • 17'
    1:1 (16:52) - Mamy wyrównanie! Gutwald wyszedł z ławki kar, otrzymał dobre podanie i w sytuacji sam na sam pokonał Speśnego!
  • 15'
    Kolejna kara dla Gutwalda. Tym razem nasz obrońca został wykluczony na dwie minuty za zahaczanie.
  • 14'
    1:0 (13:45, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i ze slotu celnie uderzał Strzyżowski.
  • 14'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Gutwald.
  • 13'
    W dobrej sytuacji znalazł się Tiala. Fin mocno uderzył z bulika, ale barkiem obronił sanocki golkiper.
  • 12'
    Kapica obok słupka.
  • 12'
    Strzyżowski z bulika, odbił Petraśek, a Bielec bezskutecznie próbował jeszcze dobijać.
  • 12'
    Rywale nie zagrozili zbytnio naszej bramce i już gramy w pełnym zestawieniu.
  • 9'
    Pierwsze wykluczenie dla Pasów - za trzymanie do boksu kar trafia Musioł.
  • 8'
    Petraśek łapie do raka uderzenie Witana po akcji 2 na 1.
  • 7'
    Gospodarze już w pełnym zestawieniu.
  • 6'
    Gula dwukrotnie z niebieskiej. Najpierw nasz defensor uderzył obok słupka, a później trafił w bramkarza.
  • 5'
    Kara techniczna dla Sanoka za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 4'
    Zamykamy rywali w ich tercji. Sanoczanie mają problemy z przedostaniem się pod naszą bramkę.
  • 3'
    Sanok już w komplecie.
  • 2'
    Bomba Dudaśa spod niebieskiej, ale krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 1'
    Pippo otrzymuje dwie karne minuty za przeszkadzanie. Sporo się dzieje na tafli już od pierwszych sekund spotkania.